Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājkalpotāja 1x nedēļā

Coachella

Tie paši vīra krekli - saburzītu kreklu darbā iet nevar (pati ja ieraugu citus, noskurinos, bet nu dreskods darbā jāievēro), bērnu drēbes, savas blūzes, tkreklus, bikses, gultasveļa, dvieļi.

Katram savas dīvainības.

raginagi

, gultasveļa, dvieļi.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

kolizejs
Mūsdienās visi tik nevarīgi, tik aizņemti...
Gan jau nav nevarīgi, ne aizņemti, vienkārši var atļauties samaksāt citam, lai izdara viņa vietā.

Es arī gludinu dvieļuS, jo citādi ir cieti. Žāvētāju nav, kur ielikt. Kājas varu slaucīt cietos dvieļos, bet seju un bērnus nē. Gultasveļu gludinu, ja pietiek tam laika.

arī gribētu mājkalpotāju, tik kas pie manis uz laukiem brauks.

Conejito

Eu, kad cilvēks meklē sev dakteri, hrenj, neviens nesaka "kas tur, stunda nedēļā, un apendicīts kā nebijis". Ko var, piedodiet, pērties, pa svešu cilvēku naudas maku un krekliem? Jautājums bija par konkrētu pakalpojumu - zini, iesaki, nezini - ej garām. Nevis stāsti kā tu savus kreklus gludini.

kolizejs
Piedod, bet kas Tev par daļu, ko citi dara vai nedara ar uzkopšanu savas mājas?

Te ir forums, pļāpājamais. Ja negribas, nav piespiedu kārtā jālasa.
Uzziņu dienests ir 1188, zvanam operatoram un droši saņemam pliku atbildi pa tēmu, bez demagogijas

Conejito

eseni
Man nav nekas pret pļāpām. Bet te taču skaidrs, ka šoreiz runa nav par krekliem.. Drusku kaitina līšana svešos makos, īpaši, ja no dažiem personāžiem tā notiek katrā tēmā.

Conejito

ja no dažiem personāžiem tā notiek katrā tēmā.

Par mani domāts? Kā zini, ka esmu katrā tēmā? Tad pati arī katrā tēmā lien...un tam tas saits ir domāts!

Papildināts 14.03.2021 18:16:

reitings
Un kas tev par daļu, ko es atbildu? No kurienes tāda pretreakcija? Nepatīk-ej tālāk.

Gludināt daudzas negrib. Varbūt var vest uz kādu ķīmisko tīrītavu, iesaku kā variantu. Labu uzkopeju atrast grūti. Vai nu pēkšņi netiek un tā regulāri, vai ātri pa virsu nobrauc putekļus.
ciest nevaru, kad atbīda gultas, ja var vai kārtīgi neiztīra gultas apakšas.
vispar forša tēma, kā katrs risina šo jautājumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416805