Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājkalpotāja 1x nedēļā

Coachella

vienkārši var atļauties samaksāt citam, lai izdara viņa vietā.

Tas ka var samaksāt pagaidām netika teikts.

Minēšu - 40 eur reize.

Mēnesī 150.

Daži parko mašīnu pa tādu naudu.

... la gan pa to naudu varētu jaunu pirkt nevis gludināt.

Iesaku sadarboties ar viesnīcu. Tie gludina daudz un bieži.

Gan jau lēti arī.

Cik tāds pakalpojums maksā h?

Apmērā 30 Eur, bet citi teiks, ka pāri 100.

Papildināts 09.05.2021 16:53:

Vasiks
Ar kafu viesnīcu iesaki sadarboties?

raginagi

Apmērā 30 Eur, bet
150 kvadrati plus gludinasana? Nopietni? Ludzu kontaktus tadam cilvekam kas to daris par 30 eu.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Priekškam gultas veļu, dvieļus gludināt?

Cik ta maksāt gatavi par tādu darbu? Meklē muļķus par kapeikām? Pati kundzīte savus sūdus nevar satīrīt?

Papildināts 16.05.2021 16:53:

LedijaDi ej nu, tikai 30 eiro? Vismaz 80 eiro ja nē, lai pati tīra.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Mums 90kvm. Nāk mājkalpotāja reizi divās nedēļās, strādā 6-8h. Maksājam par reizi 50eiro. Bet līdz gludināšanai šajā laikā netiek, tikai pavisam nedaudz piekārto un kārtīgi visu iztīra, izmazgā (bet kārtīgi, sienu flīzes un virtuves skapju ārpuses ieskaitot). Paziņai nāk katru nedēļu, tad arī kaut ko skapī pie drēbju kārtošanas dara.

Conejito

10eur/h, normāla vidēja cena uzkopšanas pakalpojumam. Ko tajā laikā dara - mazgā grīdu vai gludina, par to vienojas klients ar uzkopēju. Var atrast lētāk, bet attiecīgi kvalitāte ir kāda ir. Servisiem mēdz būt arī dārgāk.

Statistikai - 80kvm, reizi 2 ned, 5-6h. Neko negludina, tajā laikā var paspēt iztīrīt daudz maz rūpīgi.

Man nāk katru nedēļu 150kvm, 10,-EUR/h, strādā bez apstājas, 5 min.paēd, darbs 7-8h, iztīra kārtīgi, nekur neko skapjos iekšā netīra,tas jau no sākuma tika atrunāts. Reāli to nemaz nevarētu izdarīt, redzu kā strādā - ātri un bez pauzēm. Man ir svarīgi labs darbinieks un galvenais uzticams cilvēks ar kuru man ir labas attiecības un vienmēr varu paļauties uz 100%. Neaizmirstu svētkos dāvanas un citreiz vienkārši tāpat kādu prieciņu uzdāvinu.

Par 30,- EUR,kur var tādu atrast ! Cilvēkam nav jābūt vergam un citu darbs ir jāciena! Tā uzvedās tikai cilvēki kas nākuši "Iz grjazi v kņazi", ir redzēti tādi!

Pasadena4

Tie 30 EUR gadījumā nebija domāti kā atbilde jautājumam, cik tāds pakalpojums maksā stundā? Vismaz man tā nolasījās.

Pasadena4 man gan šķiet, ka tos 30eiro par reizi nevis par stundu

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416805