Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājkalpotāja 1x nedēļā

Coachella

strādā bez apstājas, 5 min.paēd, darbs 7-8h, iztīra kārtīgi, nekur neko skapjos iekšā netīra,tas jau no sākuma tika atrunāts. Reāli to nemaz nevarētu izdarīt, redzu kā strādā - ātri un bez pauzēm.

Vispaar jau nav normaali taadaa reziimaa straadaat, pa vidu vajadzeetu buut (apmaksaatai) pusdienu pauzei vismaz 30 minuusu garaumaa, citaadi taada izdziisana sanaak.

Conejito

Limassola
Nu, mums līdzīgi, - uzkopēja rauj līdz uzvarai, pa vidu tikai padzeras ūdeni vai ko tml. Tā viņa pati gribēja. Mēs piedāvājām organizēt pusdienu pauzi un/vai arī pašas pusdienas. Nē, viņai patīkot pabeigt un tikai tad atpūsties. Pie mums gan nav 8h,bet 5-6. Kaut kādā ziņā saprotu, man arī savā darbā, pie klienta esot patīk vispirms pabeigt darbu un tad atslābt, neraustīties pa vidu, lai neizsistos no ritma.

Bet es noteikti akceptētu arī, ja būtu pusdienu laiks.

Hmm, kādēļ pauzei jābūt apmaksātai? Cik man zināms pārtraukums darbā netiek ieskaitīts darba laikā - tā to nosaka pat Darba likums, tā var būt brīva izvēle t.i. bonusā, nevis obligāta prasība. Mēs arī maksājam 10€/h - būtība sākumā vienojamies, kas jātīra un cik bieži, tad pēc dažām reizēm sapratām, cik laika tas aizņem un tagad maksājam konstantu maksu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416805