Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gada ienākuma deklarācija

Pitaija

Pitaija

Vīrs 2020.gadā pārdeva no mātes mantojumā saņemtu dzīvokli un izpildās nosacījumi, ka nodoklis nav jāmaksā, bet ienākumi deklarācijā jānorāda kā ar nodokli neapliekamie ienākumi. Izbūrāmies cauri, ka tā ir D1 veidlapa, bet netiekam skaidri, kas jānorāda pie ienākuma veida, jo tur izmet daudzas iespējas, bet neko atbilstošu neatradām. Varbūt kādai ir pieredze?

Un otrs jautājums - to naudu par pārdoto dzīvokli vīrs pārskaitīja man, jo kopīgi krājam savam dzīvoklim manā kontā. Vai man arī ir kaut kā jādeklarē šie ienākumi ( ar nodokli neapliekamie)?

ateni

Pitaija
Mēs likām D1 formā atzīmējot 22 pantu-citi neapliekamie ienākumi.

Var piezvanīt uz VID viņi visu smuki izskaidro.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Pitaija

ateni
Jā, man arī šķita, ka 22.punkts vienīgais varētu atbilst. Un ko rakstījāt tajās ailītēs - bruto ieņēmumi un neapliekamie ienākumi? Sanāk rakstīt tikai to summu pie neapliekamiem ienākumiem un to bruto ieņēmumu ailīti atstāt tukšu?

Uzraksrīju tomēr arī Vidam, bet saprotu, ka viņi pašlaik ļoti aizņemti un tik drīz var neatbildēt.

ateni

Pitaija
Abās ailītēs vienu un to pašu summu jāraksta-bruto ieņēmumi un neapliekamie ienākumi.

Es vēl pārzvanīju un pārjautāju.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Pitaija

ateni
Liels paldies, pagaidīšu vēl, ko Vids atbildēs, bet vismaz kaut kāda skaidrība parādījās.

A few foundation associations are accessible here that give free cash to helpless families for various events and furthermore for Christmas. who is giving away toys for christmas Assuming you are searching for looking for cash help to appreciate Christmas, you can contact good cause associations for help.

Kā VIDam pierādīt, ka nodoklis nav jāmaksā par mantota īpašuma pārdošanu? Vienkārši ierakstīt pārdošanas summu tajā D1 un gaidīt, vai VID sarēķinās nodokli?

ačuks

annnika
Vislabāk google ierakstīt - ienākumi no nekustamā īpašuma pārdošanas.

Vispirms jāiesniedz deklarācija par ieņēmumiem no kapitāla pieauguma. Tad arī VID zinās, ka nodoklis nav jāmaksā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416851