Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Svaigākās atsauksmes par Jelgavas dzemdību nodaļu

MartaM

MartaM

Sveikas! Drīzumā gaidāms mazulis, kuru plānoju laist Pasaulē Jelgavas dzemdību nodaļā. Priecāšos, ja padalīsieties ar svaigo pieredzi dzemdējot Jelgavā, jo īpaši interesē kā viss notika šajā Kovida laikā.

Isiite

MartaM
Dzemdēju meitiņu 02.02.2021 Jelgavas dzemdību nodaļā. Esmu ļoooti apmierināta, personāls superīgs, māsiņas jaukas, visi ārsti zinoši, visu skaidro vairākas reizes, bieži nāk uz palātu, apjautājas vai vis labi, vai vajag kaut ko, kā guļam, kā ēdam. Vīrs piedalījās dzemdībās, maskām bija jābūt uzvilktām, kad kāds nāk palātā, bet man bija tik stipras sāpes, ka vienā brīdī novilku un aizmirsu par viņu, ne jau speciāli, nejauši, bet ne reizi neviens nelika uzvilkt, to sapratu tikai nākamajā dienā. Slēdzu līgumu ar nodalas vadītāju, ārsti.

No nodaļas var iet uz aptieku un kafejnīcu. Kāds var nodot paciņu arī garderobē.

Tā kā bez uztraukuma, viss super tur.

MartaM

Isiite
Paldies par pozitīvo atsauksmi! kā bija Jūsu vīram, viņš.nodeva express testu uz vietas slimnīcā? Vai jau bija tests nodots pirms tam?

Pirmsdzemdību kursos attiecībā par Jelgavas dzemdību nodaļu stāstīja, ka, ja dzemdētājai ir pozitīvs covid 19 tests, tad viņa tiek izolēta viena atsevišķa telpā. Komunikācija ar personālu notiek tikai sarunas veidā caur durvīm, nekādas apskates nenotiek, sirdstoņu klausīšanās arī nav. Personāls spectērlu uzvelk un pieslēdzas tikai noslēguma fāzē.

Enitsirk13

Janvārī dzemdēju Jelgavas slimnīcā, dzemdības ierosinātas. Vīrs piedalījās abi atbraucām uz slimnīcu norunātajā laikā, man caur uzņemšanu tur taisīja testus uz Covid, viņš gāja uz laboratoriju blakus dzemdību, ginekoloģijas nodaļai un pievienojās man nodaļa pēc brītiņa. Nekā slikta nevaru teikt. Maskas jāvelk izejot no palātas vai ja nāca ārsti pie mums iekšā palāta. Ja vīrs paliek ar Tevi ģimenes palāta tad viņš nevar iet prom(piemēram uz veikalu) no slimnīcas ja gribēs atpakaļ nelaidīs staigāt var tikai pa slimnīcas teritoriju. Kas mums būtiski - kafejnīca un aptieka nestrādā katru dienu tādēļ foršāk ja dzemdē darba nedēļā Tā citas Covid laikā atšķirības nemanījām, šīs bija otrās dzemdības Jelgavas slimnīcā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416877