Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.9

LaureL

ReadIt

Sveikas! Tik sen neko neesmu no iHerb pasūtījusi, bet nu ir radusies vēlme un vajadzība. Skatos, ka ir arī piegāde ar DHL, kas sanāk dārgāka, bet ir ātrāka. Vai ir kādai pieredze ar šo piegādes veidu?
Bet kā ar tādu DHL un muitošanu? Sanāk, ja uzķeries, tāpat jāiet uz pastu?

Duujaa

Pasūtīju savu pirmo paku, esot jau izsūtīta. Nu redzēs, kāda summa beigās sanāks par šo prieku.

Papildināts 15.03.2021 18:25:

Nav izdevīgi pasūtīt ar kādu kopā un dalīt muitas maksu, bet tad shipping ir free?

ReadIt

Kā vispār tagad ar muitošanām? Bieži sanāk? Neesmu kādus gadus 5 sūtījusi, bet, kad sūtīju, ne reizi neuzķēros.

Papildināts 15.03.2021 19:02:

Duujaa
Muitas maksa jau atkarīga no visu pirkumu kopsummas.. es laikam negribētu maksāt vienādu summu ar otru sūtītāju, ja mani pirkumi būtu par mazāk eiro nekā viņam.. beigās jau tas pats vien sanāk kā pašam sūtīt, ne? Vai nesapratu jautājumu
Piemēram, tagad esmu sev salikusi groziņu pa 29€, jau rādās free shipping. Ar DHL rādās 7.8€ piegāde.

Duujaa

ReadIt
Domāju vienkārši, ka varbūt sanāk lētāk, ja dala muitu vai sūtīšanas maksu. Nav man pieredzes.

Papildināts 15.03.2021 19:39:

ReadIt
Ja produktu summa virs 21€, tad būs muita. Tā sapratu.

Albina

Ja varu iekļauties pieļaujamajā svarā, tad vienkāršāk ir pasūtīt lielāku paku bez piegādes maksas, kaut arī samaksāt PVN ( EDS tas nav tik sarežģīti)

LaureL

Jā, es arī neredzu īsti jēgu koppasūtīt no iherb

tagad california gold -20%

šie vērtīgi probiotiķi https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-LactoBif-Probiotics-30-Billion-CFU-60-Veggie-Capsules/64009

šiem C vit vispār 80% atlaide https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Gold-C-Vitamin-C-1-000-mg-60-Veggie-Capsules/61864

Vinnny

Sveikas!
Paldies par skaidrojumiem saistībā ar muitas nodokļa un PVN samaksu iepriekšējā lapā! Tik gludi viss izdevās...
Man kopā ar piegādi (EUR 2,37) bija zem EUR 30. PVN EUR 12 (samaksātajā rēķinā rāda kā PVN uz robežas), bet katra prece sanāca lētāk kā Latvijā (bija dzelzs, zivju eļļa u.c.).
Vai uz pastu, izņemot paku, ir jāņem līdzi samaksas dokuments (man būs nofočēts ar mob.)?

Optimists optimistiem optimists.

rabarbere

Vinnny
pastā jau visu zinās. Ja vien nebūsi tur pirmajās minūtēs pēc samaksāšanas.

Otrapuse122

Lūdzu iesakiet labu un izdevīgu Omega-3 no iHerb.

rabarbere

Otrapuse122
Es lietoju šo. Cik labs vai izdevīgs, grūti spriest. Katrā ziņā, krietni lētāks nekā tas, ko pirku iepriekš no Nutrilite (Amway).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416925