Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.9

LaureL

Šajā nedēļas nogalē - ar kodu SITEWIDE26 atlaide -26% visam. Laba iespēja apgādāties ar ko nu kurai vajag.

Vinnny

Paldies par šo info!

Optimists optimistiem optimists.

modžo

Nesen atklāju lapiņu, forši, ka dalaties! Veicu pirmo pasūtījumu, tagad gaidu kā Ziemassvētkos dāvanas.
fb nac šāda grupiņa? Cālī kaut kā arvien retāk sanāk ielūkoties.

la_cumparsita

Sveikas, dāmas!

Vai man izskatās, vai arī iHerb cenas ir pamatīgi nomainījušās uz dārgo galu?

Ir preces, kuras tepat mūsu bijušajā biotēkā ir pat uz pusi lētākas un pašmāju drodziņās šis tas lētāks.

Albina

la_cumparsita
pēdējā laikā ņēmu tikai vitamīnus. ja kaut ko no kosmētikas - tad tikai ar atlaidi.

Livin piedāvājumu vēl līdz galam neesmu izpētījusi, bet redzēju, ka tas plašāks kā bija Biotēkā. Tas priecē.

miii

la_cumparsita
Es arī ieplētu acis, kad iecienītajam dezodorantam cena no 12 euro uzlēkusi līdz 20 eiro

https://www.iherb.com/pr/real-purity-roll-on-deodorant-3-fl-oz/38142

Un skudru koka mizas kapsulas no 10 eiro uz gandrīz 20 eiro..

https://www.iherb.com/pr/now-foods-pau-d-arco-500-mg-250-veg-capsules/718

Papildināts 05.10.2022 09:41:

Tāpēc ļoti sirsnīgi lūdzu, ja ir kādi atlaižu kodi, padalieties

Citādi interese par iherb ir krasi kritusies kā par izdevīgu iepirkšanās vietni.

Jā, iherbā cenas ir cēlušās. Kā jau visur.

Vēl šie šākuši darīt tā, kā daudzi Latvijas veikali - ja produktam ir atlaide, tad cena, no kuras ir atlaide, ir pacelta augstāka. Ar visu atlaidi produkts sanāk tādā pašā cenā, kādā bija pāris dienas pirms atlaidēm.

Mana iecienītā omega 3 pirms septembra atlaižu dienām maksāja 66 naudas, dienā, kad tai bija atlaide, cena jau 74 naudas. Atlaides beidzās, vecā cena atkal atpakaļ. Nevaru apgalvot, ka tā ir ar visiem produktiem, bet līdzīgs stāsts ir arī ar kolagēnu, ko parasti pērku.

Papildināts 07.10.2022 23:58:

Ir preces, kuras tepat mūsu bijušajā biotēkā ir pat uz pusi lētākas un pašmāju drodziņās šis tas lētāks.
TAs jau arī atkarīgs no tā, kas tieši iherbā tiek sūtīts. Daļai manu regulāro pirkumu nekāda lielā & izdevīgā piedāvājuma Latvijā nemaz nav.

Alija

Kā jums ar piegādēm? Pasūtīju 6. augustā, pie tracking rāda, ka Latvijā piegādāta 26. septrmbrī un viss - klusums. Ne epastā ziņa, ne papiruļka no pasta vai muitas. Mazliet par ilgu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Par atlaižu kodiem - šobrīd ir brendi, kuriem ir 25% atlaide (piemēram, Jarrow Formulas un vēl kaut kādi daždesmit, lielākā daļā neiepazīti - jāskatās te - https://www.iherb.com/cl/dollar-buster?utm_source=Iterable&utm_medium=email&utm_campaign=5239842%7CLU ), būšot līdz 1. novembrim. Plus vēl kodiņš pirkumiem virs 60 dolāriem - 10% nost ar VALUE60. Par to, vai izdevīgi - pērku pārsvarā uztura bagātinātājus; pieņemu, ka daļu var atrast arī Eiropā, bet lielākoties tomēr ir izdevīgāk sūtīt no iherba (ar bezmaksas sūtīšanu). Un vēl - galacenu nosaka arī galamērķa valsts nodokļi, ko tagad ierēķina cenā; es dzīvojos starp divām valstīm un tāpēc ļoti skaidri redzu, ka Latvijā nodokļi (un tātad arī galīgās izmaksas) ir lielāki nekā manā otrajā dzīvesvietā. Bet galvenais - sakarīgi un vislētāk būtu pirkt tikai to, ko reāli vajag (ar šo es mēdzu grēkot ).

Kā jums ar piegādēm?
Ideāli. Dpd piegādā apmēram nedēļas laikā, Venipac nedaudz, nedaudz ilgāk.

Ne epastā ziņa, ne papiruļka no pasta vai muitas.
Kādas ziņas Tu gaidi no pasta un muitas? Pasts kā piegādātājs jau sen vairs nav, nodokļi (muita) tiek samaksāti jau pērkot preci.

Alija
Kuru no piegādātājiem izvēlējies, kad sūtīji preci? Sazinies ar to, meklē paku rokā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416925