Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.9

LaureL

Otrapuse122

rabarbere
Paldies!

Vinnny

rabarbere, šodien saņēmu, jā, viņi visu zināja. Un Omega 3 man no tā paša zīmola, bet 90 kapsulas.

Optimists optimistiem optimists.

LaureL

Vinnny
Man kopā ar piegādi (EUR 2,37) bija zem EUR 30. PVN EUR 12

Nevajadzētu būt tik daudz, jo pvn 21%. ja nu vienīgi plusā ir iztērētie Rewards? Muļķīgi, bet tie sanāk it kā Tu būtu tērējusi to naudu tā kā nākamreiz, ja nu kas, jāskaita arī tie summā. (nu sanāk tā kā preču vērtība summā jāskaita) un labāk tad mazliet lielāku summu, lai vismaz piegāde bez maksas

Es šodien pirmo reizi arī pildīju EDS deklarāciju. Nebija tik traki, pēc informatīvā video viss saprotams. vienīgi jocīgi,ka viņi tik sīki izdalījuši - otas, kas ir kosmētikas uzklāšanai, eļļas, kas ir masāžām, bet ne ēteriskās utt. nu priekškam??? manā pasūtījumā bija kosmētika (kas bija tā kā kopējā kategorijā, bet arī ķemme, kas citā kategorijā un vēl kkas,kas citās kategorijās), es aizpildīju vnk visu kā kosmētiku (tā kā tas pārsvarā tur), lai nebūtu pa vienam produktam (jo man to bija daudz!) jāpilda! it kā viss ok.

Vinnny

Hm, rewards nebija. Biju muitaspaligs sarēķinājusi mazāku pvn, mazliet pabrīnījos, bet, nu... Nezinu, ko tā. Mierinājums, ka katrs produkts tik un tā lētāks. It kā visu aizpildīju eds-ā korekti.

Iepriekšējās lapās noteikti bija, bet- kurš labāks no kolagēniem? Un- kurš labāks arī tādā ziņā- vai no dzīvniekiem vai no jūras produktiem? Jautājumi tādi neveikli, bet gan jau kāda no jums sapratīs .

Albina

Zabacins
zivju labāks.

labs ir šis https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-Marine-Hydrolyzed-Collagen-Hyaluronic-Acid-Vitamin-C-Unflavored-16-37-oz-464-g/64902 jo klāt jau C vit, lai labāk uzsūcas, un hialuronskābe arī labi ādai.

Sveikas!

Zabacins

https://www.iherb.com/pr/Zint-Grass-Fed-Beef-Collagen-Hydrolyzed-Collagen-Types-I-III-32-oz-907-g/71746

Es esmu šo mēģinājusi vairākus mēnešus,taču īpašu nekādu rezultātu neguvu.Mati kļuva sliktāki pēc dzemdībām,tāpēc domāju palīdzēs,bet diemžēl ne.Arī dzirdēju, ka zivju ir labāks.

Man arī jautājums:

Vai esat mēģinājušas kaut ko no Biotin un MSM(sēru)?

Albina
paldies par ieteikumu!

Zabacins Un es arī to kolagēnu jau 3mēn dzēru,bet nekādu rezultātu,man bija svarīgi lai ir grass feed,ķipa brīvībā auguši ,(tas ko lalita)bišķi vīlusies.

Vinnny

Albina, kādus konkrēti uzlabojumus ievēroji, dzerot kolagēnu? Es nopirku tieši tādu. Tu arī lietoji kādu ēdamkaroti uz glāzi ūdens?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416925