Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.9

LaureL

rabarbere

Vai varat ieteikt kādu labu dzelzs preparātu?

Albina

rabarbere
šis ir mans favorīts https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Plus-Hema-Plex-60-Fast-Acting-Softgels/73608

ļoti labi paceļ un uztur līmeni

rabarbere

Albina
ok, paldies! Izskatās labi un cena arī sakarīga

Albina

rabarbere
un var lietot pa vienai dienā, jo tur liela dzelzs deva

Albina

20% atlaide, ja iepērkas caur aplikāciju ar kodu SHOPAPP

Albina

Vai arī tāpat- tad kods SAVEBIG20

kitcons

Sveiki! Redzu, ka runājat par collagen. Padalīšos ar savu pieredzi. Ilgi biju kolagēna noliedzēja, uzskatīju, ka jāēd aukstā gaļa, pati vārīju buljonu un ēdu. Bet nu cik daudz apēdīs. Tagad ziemā radās problēmas ar locītavām, 2 mēnešus uz slimības lapas nodzīvoju, pastrādāt nevarēju dēļ sāpēm locītavā. Nolēmu, ka jādod iespēja kolagēnam. Rūpīgi lasīju, meklēju izdevīgāko un labāko. Noteikti nevēlējos pārmaksāt. Skatījos devu, bez nekādām piedevām utt. Tīru mantu.

Papildināts 01.05.2021 10:07:

Pasūtīju šo. Esmu ļoti apmierināta, negaidīju tādu rezultātu. Pirmkārt sūtīju dēļ locītavām, bet ļoti strauji uzlabojās ādas stāvoklis. Sejas āda ir starojoša, veselīga. Izzuda visādas ādas nepilnības. Man diezgan problemātiska āda vispār. Pēdējā laikā bieži saņem komplinetys no kolēģiem par seju. Meitenes jautā kādu krēmu lietoju, puiši saka, ka esmu mainījusies. Bet nekas nav mainījies, cītīgi dzeru kolagēnu.

Arī locītavai ir ievērojami uzlabojumi, esmu atpakaļ darbā. Pavisam izlabot manu vainu nevar, bet uzturēt sevi darba kārtībā acīmredzot var.

Ja gadās kādas sīkas traumas, iegriezt pirkstā, vai kas tamlīdzīgs, sadzīst ievērojami ātrāk.

Nagi aug ātrāk, un ļoti cieti, stingri un spīdīgi it kā pārklāti ar bāzes laku.

Par matiem pagaidām grūti pateikt, lietoju pārāk īsu laiku lai ievērotu ievērojamu atšķirību.

Tādi mani novērojumi pagaidām, lietoju apmēram 2 mēnešus. Un turpināšu noteikti.

Vienīgi, teikšu godīgi, es dzēru lielāku devu kā norādīts, jo tā man ieteica ārsts. Dzeru 2x dienā šo konkrēti 2 ēdamkarotes katrā reizē. Klāt ņemu C vit. Šis 900g iepakojums man pietika mēnesim.

Šobrīd lietoju šo pēdējo. Sāku kādu nedēļu atpakaļ šo bundžu. Pēc tam atgriezīšos pie iepriekšējā, jo pasūtīju jau uz priekšu uz atlaidēm. Skatos varbūt ar šīs nedēļas nogales 20% vēl pasūtīt Zint.

Papildināts 01.05.2021 10:09:

Pa vidu starp šiem diviem man bija viena mini bundžiņa ne no iherb.

rabarbere

kitcons
forši! Es arī to pimo lietoju. Nu jau laikam ilgāk par gadu. Nekādas izmaiņas gan neesmu pamanijusi, bet nekad jau nevar zināt, kā būtu, ja to nelietotu. Vecums nāk. Es gan lietoju tik pa 2 tējkarotēm pie kafijas. Varbūt vajag vairāk, lai būtu efekts.

kitcons

rabarbere
Man sanāk 4 ēdamkarotes dienā. Es vēl tā kārtīgi ar kaudzi. Nežēloju.

Albina

laba atlaide makai https://www.iherb.com/c/Maca?promoId=MACA33

diezgan labi paceļ enerģijas līmeni un vispārēju noskaņojumu arī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416925