Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Karstā gaisa friteris

burumburums

Kādas atsauksmes? Domāju vajag jeb nevajag pirkt... kāda īsti ir starpība starp viņu un cepeškrāsni? Ko pārsvarā viņā cepat?

Charly

burumburums
Es saprotu, ka galvenais ieguvums ir tas, ka visi tauki notek. Gan jau arī krāsnī to ver paveikt, ja liek gaļu uz kaut kādas redeles.

Rozamunde

Piemēram, frī, biezpiena bumbiņas, tajā var pagatavot?

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

kāda īsti ir starpība starp viņu un cepeškrāsni?
Man ir vairāk funkciju katls, izmantoju arī citas lietas daudz. Bet ja par friteri, tad man viņš labāk patīk kā cepeškrāsns. Ātrāk uzsilst,vieglāk tīrīt... samet visu un ātri viss gatavs. Cepenē vairs cepju tikai, ja ir kaut kas daudz jācepj tur lielāka ietilpība.

Piemēram, frī, biezpiena bumbiņas, tajā var pagatavot?

Frī cepu vairs tikai šajā katlā, biezpiena bumbiņas arī Maizītes sanāk kraukšķīgas, vienmērīgi brūnas,pīrādziņi uzpūšas vairāk. Tā kā ļoti sekoju līdzi patērētajam tauku daudzumam, tad visu var pagatov bez taukiem, vai minimālu tauku daudzumu.

rabarbere

Lotene
pastāsti, kā Tu gatavo biezpiena bumbiņas friterī!

Man gan friteris ir pavisam vienkāršs, no top-shop. Esmu apmierināta. Cepu tur visādus dārzeņus ( sagriežu, pieleju nedaudz eļļu, garšvielas, samaisu un cepu). Vistas gaļa, spārniņi arī sanāk ļoti labi, īpaši, ja pirms cepšanas apviļāju brokastu pārslās. 20 minūtes un viss jau gatavs! Tiesa, 1-2 cilvēkiem, ne vairāk. Lielākai ģimenei vajadzēs vairākus piegājienus. Vai varbūt lielāku aparātu.

krokus

Ari interese biezpiena bumbinjas mazajaa karsta gaisa cepeskrasni (nezinu labaaku latviskojumu air-fryer).

Es pagaidam ekspeerimentejusi ar fri un galju, darzenjus. Mazam apjomam un ka nav klat jatup- lielisks

Leokādija

Cepju dārzeņus , gaļu , zivis , bulciņas , maizi utt... Patīk , jo nevajag taukus. Sagriežu kartupeļus ( piem.) , uzlieku uz restēm un cepju. Izveidojas brūna garoziņa un vidus ir mīksts. Zivi cepjot uz restēm bez eļļas un panēšanas , izveidojas kraukšķīga garoziņa. Maizi gan ir jāapgiež uz otru pusi un tur ir jāpiešaujas.

Tikko tiku pie fritera . Iemēģināju pirmo ātro cepumu- bērnu cīsiņus. Sanāca gatavi un garšīgi 7 minūtēs. Rīt gribu sākt eksperimentus, tikai nevaru vēl izdomāt, ar ko sākt Iesakiet

Papildināts 06.07.2021 21:57:

Vēl jautājums- vai tajā traukā var likt iekšā mazākus cepamtrauciņus, piemēram ja es gribu uzcept kādu keksiņu?

rabarbere

Ziuta008
FB ir grupa " Airfryer Receptes" .Daudz recepšu tur vēl nav, bet viena ir biezpiena keksiņiem silikona formiņās. Pati vēl neesmu mēģinājusi, bet recepti piefiksēju.

rabarbere
Silikona formiņas man ir, rīt taps keksiņi)

Papildināts 06.07.2021 22:22:

Kaut kādus dārzeņus arī būs jāsamet katlā, ziņkārība, kas sanāks bez sviesta

Papildināts 06.07.2021 22:25:

Kā sanāk veseli mazie kartupelīši ar mizu?

Papildināts 06.07.2021 22:26:

Un cik ilgi tādi jācep?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416965