Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apģērbi bērniem - iesakiet

Zefiiirs

Sveikas! Iesakiet, lūdzu, kādos interneta veikalos pērkat drēbes saviem mazajiem? Interesē 86.izmērs un + Šobrīd klātienē gandrīz neko nevar nopirkt, līdz ar to šis ir aktuāls jautājums. Līdz šim pasūtīju H&M, ZARA, Reserved, Sinsay un Cocodrillo.

Zefiiirs
Lindex

Papildināts 04.03.2021 15:31:

Tikai jàgaida izdevîgie piedàvàjumi, kad ir akcijas

Pulss

Es sūtīju no next. Viņi tagad no vācijas sūta. Bet nav vairs vēlmes, jo laiks, cik jāgaida, paliek ar vien garāks un garāks, līdz pēdējā reizē abas pakas, kuras sūtīju, pazuda tranzītā...

Papildināts 04.03.2021 16:15:

Vēl ir sūtīts no h&m un zara. Par tiem sūdzību nav.

No reserved ar vairs nesūtu, jo vairākkārt nav saņemta prece. Naudu gan atgriež, bet kad mājās zīdainis, laiks ir zelta vērtē un nav laika gaidīt, kad viņi atsūtīts - būs vai nebūs.

Sinsay pārsvarā.

Āra drēbes no šejienes - https://www.outletstore.ee/en

Papildināts 04.03.2021 17:08:

Aa, tad vēl weekendshoes un membershop šo to esmu sūtījusi. Viss ok.

Andritta

220.lv lēti, laba kvalitāte!

Lindex sanāk dārgs ar visu 20% atlaidi, kas pa laikam ir. Man patīk viņu siltie legingi, bet ja pirms kāda gada vēl bija 12,99, tad kaut kad rudenī visi nomainījās jau uz 14,99. Next tagad ilgi nāk, turklāt aizvien biežāk ieliekot grozā preci rāda, ka nav. Kaitinoši. Turklāt arī paliek dārgāk, piemēram, krekliņi, virsdrēbes. Bet vispār ir jūtams, ka tagad ātri izpērk

Papildināts 10.03.2021 14:26:

Tajā pašā hm, salieku grozā, nàkamajā dienà jau rāda, ka nav. Un reti kad papildina.

Papildināts 10.03.2021 14:28:

Man tagad aktuāli lielākajiem virsdrēbes, jo atkal izstiepušies. Cerēju uz lassie kombinezoniem, bet nekur vēl nAv.

Conejito

Skatoties, ko. Bodiji vislabākie Lindexam. Pidžamas, bikses, svārki man patīk no Nexta.

MissBea

Cik tad ilgi nāk sūtījums no next?

Conejito

MissBea
Apmēram nedēļu vai 10 dienas. Pēdējie divi pasūtījumi abi ieradās pēc 9 dienām, palūrēju epastos.

SunBear

Gap. Pašlaik gan ilgi nāk. Viņiem arī vienmēr ir 40% atlaides. Drēbes ir nenovalkājamas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416993