Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apģērbi bērniem - iesakiet

Zefiiirs

MissBea

Conejito tas jau vēl normāli, es jau padomāju, ka ilgāk kā alīša sūtījumi nāk

Man pēdējie next sūtījumi nāk apmēram divas nedēļas.

Conejito

MissBea
Nē, viņiem noliktava ir Vācijā.

Pēdējais joks ar Nextu - pasūtu drēbes un zeķubikses lielajam bērnam un mazajam. Atnāk drēbes un mazā bērna zeķenes. Domāju, nu, ok, es tur 100x laboju grozu, laikam lielās nejauši izņēmu un aizmirsu. Nebija laika pētīt. Nedēļu vēlāk atnāk sms no dpd - gaidiet kurjeru. Pabrīnos, jo nekas nav sūtīts. Atbrauc bērna zeķubikses. viņiem neeksistē normāla izsekošana, viņi arī nekomunicē, vnk atsūta un viss.

MissBea

Conejito bet vispār ir pieredze ar sūtījumiem no ārzemēm(kuriem pieejama izsekošana), līdz LV piegādā super ātri, bet te LV stāv nedēļām.

Papildināts 11.03.2021 10:50:

2x esmu sūtījusi no lindexa bērnam drēbes ar izņemšanu veikalā, nāca gandrīz mēnesi. Pirmajā reizē jau sāku uztraukties, ka tepat no Latvijas noliktavas sūtījums nāk kā no ķīnas, rakstīji e-pastu lindexam, uz to neatbildēja, pēc 3 dienām atnāca sms, ka paciņa ieradusies veikalā.

Man next gandrīz vienmēr atnāk vairākās pakās dažādos laikos. Pieļauju, ka sūta no dažādām noliktavām.
man sāpe ir bērniem bikses. Meita var divās nedēļās dabūt caurus ceļus bez piepūles. Nez, nav pieejams tāds pakalpojums kā ceļu lāpīšana? Pašai nav laika un, godīgi sakot, arī gribēšanas.

MissBea

Sniegoga1 var aiznest varbūt pie šuvējas, lai ceļgalu vietās uzšuj pretnodiluma audumu?

Pulss

Nextam labas kvalitātes drēbes, bet man pēdējās paciņas nāca 2-3 nedēļas un beigās neatnāca vispār.

Zaran super ātri atnāk. Pat nedēļa nav jāgaida. Bet tur ir dīvaini ar tiem izmēriem. Lielākajam man 122 izmērs, svārki uz šo izmēru kā nomērīti, bet džinsas kā divus izmērus lielākas būtu.

Papildināts 11.03.2021 16:39:

Zaran=zara

Shalak0

Varu ieteikt amazon.de

Ļoti laba izvēle, ātra piegāde un cenas kopumā samērīgas.

NOVEMBRIS86

Man patīk vietējā zīmola Hebe apģērbi. Šķiet ļoti laba kvalitāte, kokvilnas audums nepaliek raupjš un nedeformējas.

sibilliana

SunBear
sveika! no kurienes sūti GAP?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416993