Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apģērbi bērniem - iesakiet

Zefiiirs

Conejito

MissBea
Lindex man ir līdz šim atnācis normāli. Bet nekad nav sūtīts nekas steidzams. Gan jau, ja būtu steidzami, tad ieslēdzas Mērfija likums.

Papildināts 12.03.2021 10:21:

Lindexam lielais pluss ārpus pandēmijas ir iespēja veikalā uz vietas apmainīt vai atgriezt preci.

Dzeerveniite

Es andelēmandelē atrodu mazlietotas un citreiz pat pilnīgi jaunas par zemu cenu

Es zīdainim pērku next.

Papildināts 12.03.2021 20:29:

P.S.Neesmu sūtījusi kopš janvāra,nezinu, vai nodoklis jāmaksā.

Pulss

IevasPieJuras, nav nodoklis Next'am, jo viņi tagad no Vācijas sūta.

Pulss Paldies,turpināšu sūtīt, laba kvalitāte, cenas labas.

Diemžēl tagad piegādes problēmas daudziem, kurjeru pusē visbiežāk, man pirmo reizi gadījās, ka Amazon.de paciņa nepienāca vispār. Atradu textus, ka ceļā bojāta un atsūtīta atpakaļ.

Es arī Gap, Next, Reserved izmantoju. Next ļoti jāskatās audums, ja vēl zīdaiņiem viss no kokvilnas, tad bišķi lielākiem arī poliesters var būt.

Conejito

Li
Dpd cūkājas. Uzraksta, ka nevarēja piegādāt, aizstiepj paku uz Cirkuli, tur izrādās, ka vispār kodi nepareizi, 15min skaidrojies, kas un kā. Grrrr. Kaut kas tam kantorim sagājis šķībajā.

Jā, sastāvus jāskatās.

Vai kāda ir sūtījusi no Asda George? Ir muita tagad, ja?

SunBear

sibilliana
sveika! no kurienes sūti GAP?
gap.eu.

Pele4

Meitenes, sveicieni no 2021.gada janvārēna mammas Mana dēliņa labākais draugs ir suns Kraukšķis un tieši ar šādu nosaukumu esmu izveidojusi FB bērnu apģērbu veikalu.

Meklējot saviem mazuļiem apģērbu, būšu priecīga, ja atbalstīsiet jauno mammu un ielūkosieties www.facebook.com/kraukskis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416993