Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hemangeoma zidainim

Signe28

Signe28

Bērnam 3 mēneši, parādījās hemangeoma pie acss. Daktere saka pagaidām neko nedarīt, novērot.

Vai kādai ir pieredze ar šo? Vai aug lielāks? Varbūt ir vērts aizbraukt pie kāda cita ārsta?

Man dēliņam pēc pirmā mēneša parādijās uz galvas, arī daktere teica ka neko darīt nevajag, jo tak matos, bet viņa auga lielāka un bija diezgan piepacelta, vēlāk daktere uzrakstija nosūtījumu uz lāzerklīniku, kur ārsts teica ka nu jau par vēlu kaut ko darīt, vajadzējis nākt tikko kā parādijās, jo tad ar smērītēm varot samazināt.

Papildināts 04.03.2021 19:02:

Labā ziņa ir tāda, ka viņa tiešām ar laiku uzsūcas, tagad dēliņam gads un 5 mēneši un ir jau mazāka.

adaata

Signe28

Es arī ieteiktu uzreiz uz lāzerklīniku Baznīcas ielā, Rīgā. Jo - ja ielaiž, tad var tikai ar zālēm (ja paveicas) vai lāzeri novākt to hemangiomu. Ja neļauj izaugt, tad var ar smērīti izārstēt.

Tas ir uzz sejas, redzamā vietā. Kāds pagaidīt?

Papildināts 04.03.2021 19:11:

Man līdzīga pieredze kā Chiepinja

Signe28

adaata
Negribu ielaist, gribu kaut ko darīt, tāpēc interesējos te, jo ārsta atbildei ka jāpagaida, kaut kā nepiekrītu.

Papildināts 04.03.2021 19:26:

adaata
Ka tas notiek? Jābūt kādam ārsta nosūtījumam? Vai vienkārši var pieteikties tur uz vizīti? Kā tādam mazam bērnam noņem hemangeomu ja tā ir pie acss? Zem narkozes?

Mana meitiņa piedzima ar hemangiomu uz muguras. Propranolola gēls palīdzēja. Diezgan ātri hemangioma palika blāvāka un mazāk piepacelta. Joprojām nav pazudusi pavisam, vēl ir redzami mazītiņi sarkani punktiņi un āda ir savādāka tajā vietā.

Signe28

Venise
Jaa, bet mums šis variants neder, jo tā hemangeoma ir pie pašas acss, uz plakstiņa, ja smēres ar smēri, viss tiks aci iekšā!

Pulss

Man meitiņa piedzima ar hemangiomu. Zem zodiņa. Nav izteikti redzama. Vai nevar sākumā pie dermatologa aiziet, lai apskatās?

Papildināts 04.03.2021 20:19:

Mums dzemdību namā teica, ka parasti pašas pazūd. Bet ieteica sekot līdzi.

Četri vēji

Vai aug lielāks?
Vairumam aug. Līdz kādam pusgadam - gadam. Tad sāk balēt. Izbalē apmēram līdz skolas sākumam.

Bet noteikti negaidītu un ieteiktu uzreiz uz lāzerklīniku Baznīcas ielā, Rīgā.
Tur tomēr speciālisti un pieredze, lielāka kā vienkārši bērna dakterei.

Man meitai bija uz locītavas, no mēneša vecuma kādi 4 vai 5 lāzera seansi tur, tāpat izauga no apmēram centa monētas lieluma līdz 2 eiro monētas lielumam. Balēja lēni, arī tagad, kad jau teju pilngadīga, vietu redzēt var. Bet nu, par laimi, tā ir rokas locītava, nevis seja.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

NOVEMBRIS86

Manam 3 mēnešus vecajam bēbim ir divas - virsādas uz vēdera un zemādas (izskatās kā zilums) pie atslēgas kaula. Mums gan ģimenes ārste, gan BKUS cita daktere teica, ka neko nevajag darīt, tikai gaidīt. BKUS teica, ka hemangiomas pazūd līdz 5 gadu vecumam, bet ļoti retos gadījumos nepazūd nekad. Un tad arī esot tas brīdis, kad iejaukties ķirurģiski (ja nebalē un nepārprotami nesamazinās vispār). Kāpēc ir tā, ka citi liek gaidīt, bet citi sūta uz lāzerklīniku uzreiz?

Signe28

NOVEMBRIS86
Man teica tieši tāpat!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416999