Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hemangeoma zidainim

Signe28

adaata

Signe28
Protams, ka tad, ja uz kājas, var gaidīt, izbalēs vai nē.

Manu bērnu arī nekur nesūtīja, bet kad 9m vecumā tomēr aizgāju uz lāzerklīniku, tad bija teksts kur jūs bijāt ātrāk, mammīt. Jo brīdī, kamēr nav izaugusi tā hemangioma, to ir vieglāk izārstēt kā tad, kad tā ir izaugusi.

Lāzerklīnikā var tāpat par maksu, var arī ar nosūtījumu bez maksas, kā labāk nosūtītījunu noformēt, jājautā, kad piesakies uz vizīti. Vismaz es tā darīju.

Papildināts 04.03.2021 21:56:

Ja ārstē ar lāzeri, tad gaida līdz pēdējam, bet ja ir uz sejas, tad cenšas ārstēt ar zālēm (pulveris vai ziede), un tās jāsāk lietot pēc iespējas ātrāk, lai būtu labs rezultāts.

Manam bērnam ir plaušu apvidī, pašā centrā. 4-5 mēn vecumā bijām lāzerklīnikā, kur dzirdēju klasisko kur jūs bijāt agrāk. Vairākas reizes laika gaitā pārbaudīja arī usg. Līdz gada vecumam smērējām smēri. Tagad 5 gadi, ir blāvāka, neaug lielāka. pacēlums virs ādas saglabājies. Teica, ja līdz skolas vecumam nepazūd, tad ņems ar lāzeru nost.

kukii

Mana meitene piedzima ar hemangiomu uz pieres, nebija izvirzītā no ādas, bet pa visu pieres viduci apmēram 5cm platumā. Sākumā gaidījām kad noies, pēc tam ap 4mēn. Tomēr devāmies (ar nosūtījumu) uz lāzerklīniku. Tur 2 seansos ar lāzeri ņēma nost. Pēc procedūras apmēram 3 nedēļas bija sarkan/ zils tas pleķis.

Piedzimstot arī uz muguras bija hemangioma - mazliet izvirzītā uz āru, ģā arī lika vērot, bet lāzerklīnikā parādījām pie reizes arī šo.piedzimstot bija 1 centa lielumā, kā bērns auga tā auga pleķītis, bet līdz ar augšanu arī sāka balēt. Lāzerklīnikā izrakstīja smēri. Šobrīd ir 3 gadi. Gandrīz jau neredzama uz muguras, pieres pleķa vispār nav, bet ja saraudās, tad var redzēt pleķīšus

Signe28

adaata
Cik liela jums tā hemangeoma bija? Mums ir pavisam mazina, varbūt apmēram milimetrus, ka maza sarkanā pumpiņa.varbut tāpēc nekur nesūta un saka pavērot.

Pitaija

Man meitai bija kādus pāris cm zem acs maza mazītiņa hemangioma- kā punktiņš. Apmēram 1,5 gada vecumā likvidējām, jo meita atklāja, ja var to nokasīt un nelielo asiņošanu nebija tik viegli apturēt. Gājām uz VC4 Dermatoloģijas klīniku. Procedūras laikā es un viena māsiņa turējām meitu, kamēr daktere darbojās. Nekas patīkams jau nav, bet procedūra ātra.

adaata

Signe28
Maximuma brīdī bija 2 eur monetas lielumā, pacelusies un tumši sarkana. Sākumā bija blāva, bet ar laiku auga tikai lielāka.

Stāsts tajā, ka no sākuma var bez lāzera, ar medikamentiem tikt galā.

Papildināts 05.03.2021 10:06:

Vērot liek tāpēc, ka ar lāzeri ņem nost, ja hemangioma nenoiet pati līdz cik-tur-gadu vecumam.

Daudzi ārsti nemaz nezina, ka bez lāzera ir arī citas, medikamentozas, metodes hemangiomas likvidēšanai.

Inda

Mums tāpat kā kukii - piedzima ar hemangiomu uz pieres pie matiem. Dažu mēnešu vecumā ģim.ārste uzrakstīja nosūtījumu uz lāzeru. Braucam uz Baznīcas ielu un tur uzreiz taisīja procedūru. Bijām 2x. Vēl noteica, ka labāk taisīt, kamēr zīdainis. Ar lielāku bērnu būs grūti sarunāt, noturēt utt. Godīgi sakot, nenožēloju. Jo atsāpināja un meita īpaši neraudāja pēc procedūras. Toties tagad liela, smuka meitene!

kukii

Inda
Es arī nenožēloju, mums bija grūti noturēt, un man bija grūti noskatīties ,ka bērnam ,iespējams, sāp, bet šobrīd skaista pierīte.

Apmēram mēneša vecumā parādījās zemenes lieluma hemangioma uz krūtīm, un pāris pavisam maziņas uz muguras. Apkopojot informāciju, un tā kā atrašanās vieta ir jēdzīga (t.i., netraucējoša un ar mazu risku satraumēt) izvēlējos nogaidošo taktiku, un arī neko nenožēloju. Tagad, tuvojoties 2 g vecumam, ir jau būtiski samazinājusies un palikusi gaišākā. Izvēlējos arī neko nesmērēt.

Vēl kas - taisot usg vēdera dobumam, ārste komentēja, ka bērniņiem ar hemangiomām obligāti vajadzētu arī usg iekšējiem orgāniem, lai izslēgtu iespēju, ka kaut kas līdzīgs ir ne tikai ārpusē, bet arī iekšpusē.

adaata

Rivertales
Tas gan - ja ir redzama hemangioma, var būt arī iekšējos orgānos. Speciāli nepārbaudīju, bet tā kā bērns citu iemeslu dēļ izmeklēts no galvas līdz kājām, zinu ka ir arī iekšpusē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416999