Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hemangeoma zidainim

Signe28

Conejito

Salīdzinājumam - manai meitai bija un smērējām, draugu meitai bija un nedarīja neko. Abas ir palikušas praktiski neredzamas.

Laliii123

Manai meitai uz deguna, šobrīd 2 mēneši. Bkus ārste teica neko nedarīt jo tuvu acij , taču ģā izrakstīja smēri. Ceru pati pazudīs, taču pagaidām bez izmaiņām. Mēs gan smērējas tikai nedēļu.

Mans bērns jau pirmsskolas vecumā, bija hemangioma, neko nedarījām, izbalēja. Neviens ārsts neko par USG nav minējis..

Hiacintte

Paldies par šo diskusiju, tai pateicoties uzzināju, ka nekas te pats nepāriet. Dēlam ir uz āru izvirzīta neliela pie krūts, ģimenes ārste tik saka novērosim, varbūt pazūd, bet reāli aug lielāka. Pierakstījos uz klīniku, saprotu, ka neko gaidīt nevar.

Conejito

Hiacintte
Man daktere bkusā tieši skaidroja, ka, ja nepaliek lielāka, var neko nedarīt, jāvēro. Ja sāk augt - pie daktera, vai nu izrakstīs hormonu smēri, vai ko citu.

adaata

Conejito
Nez, tā smēre, ko dod lāzerklīnikā toč nav ar hormoniem, bet gan cita veida medikaments, kurš paredzēts sirds slimību ārstēšanai. Propranolols. Pirms iekšķīgas lietošanas pārbauda arī bērna sirdi, vai pirms ziedes lietošanas nepieciešama parbaude, nezinu.

Godīgi - man liekas, ka ir tā, ka ar šo metodi strādā tikai lāzerklīnikā un citi ārsti nemaz nezina (par tās lietošanu nerunājot) par šo metodi.

Mums ārsti (vairāki) savlaik teica, ka tos medikamentus izraksta, ja hemangioma atrodas vietā, kas skaitās bīstama bērna veselībai. Citādi tikai novēro.

Conejito

adaata
Mums bkusā izrakstīja hormonu ziedi

Man vecākajai meitai-pirms 12gadiem bija hemangioma uz deguna. Ģimenes ārste ieteica nogaidīt-ko nevajadzēja darīt,tā strauji auga. Tā mēs nonācām(pati internetu pārraku)pie dr.Krasta lāzerplastikas centrā un sāka apstrādāt ar lāzeri,pēc tam ar sterioīdiem. Nekas nelīdzēja. Ap 1.5gadu vecumu nolēmām operēt-jo izskatījās kā zemene uz deguna. Šobrīd rēta nav citiem pamanāma,ievēros tas-kas zin,ka ir bijusi.Ieteiktu laicīgi meklēt zinošus speciālistus un šo procesu kontrolēt. Tas tomēr ir uz sejas. Ja būtu citur-var nogaidīt.

AgA_Ja

Manam parādījās Uz vēdera. Ar tām neko parasti nedara. BKUS iesaku ķirurgu Krasts. Speciālizejas šajā jomā.puikam rudenī būs 2g.nekas nav mainījies. Vismaz neaug. Teica, ka uzsūksies Lidz 7g.

Teica, ka noņem tās hemangiomas, kas ir uz sejas. Iespējams Jūsu gadījums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416999