Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Portatīvais-kā planšete

ogai1

ogai1

Man sāk gribēties un rasties vēlme,vajadzība pēc tādas tehnikas kā kaut kas līdzīgs planšetdatoram.

Galvenais nosacījums-lai ir Windows. SIM karti nav obligāta vajadzība likt iekšā. Ekrāna 'bakstīšana' -der jeb kā-gan ar peli,gan skārienjūtīgs ekrāns. Nosliece uz radio klausīšanos un atvērt daudz cilnes(bet samierināšos un vēršu mazāk), spēles nespēlēju,video neskatos, bet tiek darbinātas programmas,kas izmanto daudz CPU .

Ko jūs man ieteiksiet?

Pēdējās izmaiņas: ogai1, 04.03.2021 23:05.

Viss būtu skaisti, izņemot

programmas,kas izmanto daudz CPU .

Jaudīgs CPU tērē daudz enerģijas un tā neizbēgami izdalās siltuma veidā. 6-7mm biezā planšetē to iedzīvināt nevar ne praktiski, ne teorētiski. Ofisa programmatūra jā, interneta pārlūkošana jā, paskatīties kino jā, laba displeja gadījumā var padarbināt Photoshopu, utt. Var skatīties kaut ko no Microsoft Surface, rēķinoties, ka jauns jēdzīgā komplektācijā būs no tūkstša uz augšu.

https://youtu.be/66hGJNlPIsc

https://www.youtube.com/watch?v=JsUEk6CPAGg

Vari uzmest aci. Man ir viens šāds lietots labā stāvoklī. Ja ir interese, raksti privāti.

Jeder für sich und Gott gegen alle.

Spoks

piepērc ārējo CPU, 3 litrus, un miers mājā

Katram savs

ogai1
Kāpēc gan ne parasts portatīvais?

Papildināts 06.03.2021 08:32:

, bet tiek darbinātas programmas,kas izmanto daudz CPU .
Tad kāpēc ir vēlme nopietnu darba/spēļu datoru savietot ar planšeti?

Ir 10" planšete uz Windows10, ar klaviatūru. Pārsvarā tiek lietota kā portatīvais. Tagad pat grūti iedomāties, ka datoram nebūtu tačskrīns, cik pierasts ikdienā. Bet darbam vajag ko jaudīgu, kas uzreiz ciparu cels debesīs. Savējo izmantoju vnk brīvā laikā-netflix, internets, kādu dokumentu uzrakstīt utt.
Bet portatīvais ar tačskrīnu ir kolosāli, negribētu vairs vnk datoru.

Man iepriekšējais darba dators bija ar tačskrīnu. Praktiski neizmantoju. Nu ļoti reti. Kad nomainīja uz labāku, atklāju ka nav tačskrīns tikai pēc kāda mēneša. Attiecīgi var saprast, cik ļoti reti to lietoju.

Mēmais

Microsoft Surface.

Bērnam ir Samsung, ekrāns mazāks kā parastajam (pavecs jau, mantojumā no tēva), bet ļoti ērti, ka ir skārienjūtīgais ekrāns, ļoti superīgi. Arī sev gribu tādu, atradu, ka ir arī Asus ar jau samērā normālu 15.6 collu ekrānu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417007