Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIZDA vadītāja

vecis35

Četri vēji

vecis35
Kundzei laikam nav ienācis prātā
Kundzei viss ir ienācis prātā.

Realitātē ir novadi, kur bērni skolā ir, bet skolotājs priekšā nevakcinēts (cits jautājums, vai viņš grib, bet nav pat iespēja). Tāpat pedagogi ir bērnudārza audzinātāji, kuri ir tādā pašā situācijā.

Tā kā nekas nepareizs nav pateikts. Un līdz mirklim, kamēr bērni noāks atpakaļ skolā, vecmāmiņas un vectētiņi būs savakcinēti, bet skolotāji tāpat nebūs.

Es pat paklusēšu lupatiņā par plānu vakcinēt tieši uz eksāmeniem. Lai paši tad arī nodrošina to norisi, un negaida, ka skolotāji ar pēcpotes blaknēm vilksies un tos eksāmenus nodrošinās.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Vanaga ir OK, tikai ja pat skolotāji būtu pirmajās rindās laisti šļircēties nemaz tā neskrietu. Mums darbā tikai 4 cilvēki ir ar mieru vakcinēties. Es arī nogaidīšu kādu gadiņu/divus. Par svešiem bērniem man vienalga.

Papildināts 08.03.2021 18:52:

Vienīgais skolotāju dēļ mācības klātienē vajadzētu atsākt, viņiem tagad baigais čakars ar tām attālinātajām

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

susuarrana

Lai gan Latvijas statistikā netiek atsevišķi uzskaitītas t.s. paplašinātās ģimenes (vairākas paaudzes vienā mājsaimniecībā), zināmi dati sniegti šajā pētījumā: https://www.apgads.lu.lv/fileadmin/user_upload/lu_portal/apgads/PDF/Tautas_ataudze/talsai_09_Abolina.pdf

Pēc tautas skaitīšanas rezultātiem var konstatēt, cik ir vairāku ģimeņu mājsaimniecību, kuras pārsvarā veido vecāki un viņu pilngadīgie bērni, kas paši izveidojuši savu nukleāro ģimeni. To sastāvā ietilpst arī vecāki un vismaz viens viņu pilngadīgais bērns, kas, iespējams, kopā ar savu nepilngadīgo bērnu un laulāto vai nereģistrētā kopdzīvē esošu partneri (ja tāds ir) veido atsevišķu pilnu vai nepilnu ģimeni. 2000. gadā šādas vairāku ģimeņu mājsaimniecības bija 46 tūkst., veidojot gandrīz 6% no visām mājsaimniecībām. 2011. gadā vairāku ģimeņu mājsaimniecību skaits samazinājās līdz 44 tūkst. jeb 5% no visām mājsaimniecībām (CSP, 2016).

Tātad tavu "lielo daļu mājsaimniecību" uzrakstīsim korekti kā "5% no mājsaimniecībām" (un neaizmirsīsim, ka vēl nevakcinējamie, penzijas vecumu nesasniegušie vecmāmiņi un vectētiņas ir vēl mazāks procents), un tad padiskutēsim.

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

vecis35

susuarrana
Un cik liels īpatsvars būs ģimenēm, kur vecākam (nevis vecvecākam) vecuma grupā 50-60 ir mājās skolnieks? Gan jau arī tikai daži procenti.

SanSu

vecis35
Kundzei laikam nav ienācis prātā, ka tiem bērniem, kurus vakcinētie skolotāji mācītu, lielā daļā mājsaimniecību ir vecmāmiņas un vectētiņi, kuri vēl nav vakcinēti.

Lielā daļā no tām mājsaimniecībām, kurās dzīvo mazbērni kopā ar vecvecākiem, vecāki iet uz darbu klātienē. Tā kā tavs sargājamo procentiņš vēl mazāks sanāk.

Bet pamatīgi robi izglītābā jau tagad ir un būs šī brīža pamatskolai un vidusskolai. (Sākumskola izlīdzinās savus robus.)

Papildināts 08.03.2021 19:30:

vecis35
Un cik liels īpatsvars būs ģimenēm, kur vecākam (nevis vecvecākam) vecuma grupā 50-60 ir mājās skolnieks?

Un cik no šiem vecākiem paši turpinā strādāt klātienē?

Resnā Žurka

vecis35
50-60 tak nav pensionāri, jāstrādā. Pa to laiku mierīgi var gan darbā, gan transportā, gan veikalā saķert paši vai pieaugušie bērni piegādā. Cik garš, tik plats. Sākumskola neko daudz nenokavēs, lai tie opji tad mājās māca, ja baidās bērnus skolā laist. Citiem pusaudžiem tas ir trieciens izglītībais kvalitātei un veselībai. Un jā, bērni ir svarīgāki par omītēm un opīšiem.

(ja man būtu jāriskē ar savu dzīvību, lai glābtu savu māti vai savu bērnu, tad bērna dēļ es nešaubītos, bet par māti - es to nevaru atļauties, man bērni vēl nav dzīvē palaisti)

Cucamonga

Ja jūs spētu iedomāties to bardaku, kas ir saistībā ar tam špricēm-lokāli uz vietas. Tad saprastu, ka viss ir paša personāla un pilsoniskas atbildības darīšana. Es arī aizgāju spricet-lai proces iet ātrāk. Par mazāku algu nekā saņemu pamatdarbā. Bet ... varat ticēt-tas, ko mums stāsta prese, mediji, ir pilnīgs ... vēlama padarīšana par reālo. Viss iet uz priekšu pateicoties veselības aprūpes darbinieku personīgajam ieguldījumam. Teiksim tā.

He-he-he

Četri vēji

Cucamonga
Nepārsteidz. Kā daudzās jomās. Viss iet uz priekšu, pateicoties darbinieku personīgajam ieguldījumam.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Sviestabeka

Tak visu laiku teica, ka bērni saslimst no skolotājiem. Neviens neteica, kur skolotāji dabū baiso vīrusu. Ā, nē, teica gan - skolotāji tusējās, dzēra kafiju un brauca ekskursijās. Tur arī saķēra vīrusu un aplipināja bērnus.

Ja tā ir kaut daļēja taisnība un bērni tiešām slimo un pārnēsā vīrusu mazāk kā pieaugušie, tad skolotāju vakcinācija novērstu bērnu inficēšanu. Un vecmāmiņas un vectētiņi būtu drošībā, bet bērni - skolā.

Tas, ka vakcīnu ražotāji negarantē vakcinēto personu nespēju izplatīt vīrusu, nav saistīts ar reālo situāciju. Viņi saka piesardzīgi - ticamākais, ka neizplata, bet tādi pētījumi nav veikti. Spriežot pēc citu vakcīnu efektivitātes, man tomēr gribētos domāt, ka vakcinētie vīrusu neizplata. Bet es neesmu Dumpis.

Te nevar saprast, ko īsti publika grib. Grib bērnus skolā, bet negrib maskas un skolotāju vakcināciju. Piedāvā ļaut atvērt skolas - nē, nevar, bērni vecvecākus aplipinās. Vajadzētu tomēr nonākt pie kāda kopsaucēja - kad un ar kādiem nosacījumiem varam atsākt normālas mācības.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Resnā Žurka nu ja sava bērna dzīvība jāglābj es arī nešauboties glābtu, bet ja manas mātes/vīra vai sveša bērna tad es 100% glābtu savējos.

Papildināts 08.03.2021 20:52:

Kad bērneļiem gribēja atvērt skolas bet ar uzpurņiem būtu jāsēž, atkal slikti bija, mātītes ķērkt sāka.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417107