Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIZDA vadītāja

vecis35

Es piemēram netaisos potēties, varu savu poti atdod kādai vecmāmiņai.

Felisia es ar savu šļirci varo ziedot kādam rindā stāvētājam.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Nezinu par skolām tagad, bet par PII pedagogiem kundzīte brēca, ka nabagi apdraudēti un bd jātaisa ciet. Tanī pašā laikā tie paši "pedagogi" ikurāt netaisās nemaz potēties klauns ne vadītāja...

ibica2
Par tām maskām patiesībā ķērca tikai daļa vecāku - toties ļoti skaļi. Diemžēl normālā sabiedrība daļa uzvedās pieklājīgi un neķērca par klātienes mācībām kaut vai komplektā ar maskām. Un ļoti žēl, ka tā.

Vanagai pilnīga taisnība par to, ka šis ārprāts atstās ilgstošas sekas.

kikija123 tak ķertās māmules pat parakstus vāca, ka cukurdupši smaks

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Man šķiet tās vakcīnas tūlīt pakaļ metīs, nav vērts šķēpus lauzt, kuram pirmajam pienākas.

Maskas ar nekas labs nav, žēl bērnus ja skolā maskā man pašai brīžam elpa aptrūkās un gribas raut nost masku. Psiholoģiski grūti

Viss ir galvā. Ja sev iestāstām, ka maskā elpot grūti, tad tā arī būs. Ja vienkārši velkam un darām, kas jādara, pēc laiciņa esam pat par masku aizmirsuši. Un tā ir ne tikai šajā jautājumā.

Alija

vecis35
ja konkrēti tavā ģimenē ir skolēns + riska grupas cilvēks, kas nav vakcinēts, šobrīd mierīgi var pieteikties mājmācībai un turpināt mācības no mājām. Dēl nelielas sabiedrības daļas bērnus nebūtu jāspundē 4 sienās.

Papildināts 08.03.2021 22:26:

Felisia
tu pie tām foršajām, kuras FB uz profila liek "Mans bērns masku nevilks", "Es nepotēšos", "Stop fake pandemic"?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Kļavaslapa

Observer Kas Tu tāda esi, lai spriestu par citiem kā viņi jūtas maskā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417107