Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIZDA vadītāja

vecis35

Viss ir galvā. Ja sev iestāstām, ka maskā elpot grūti, tad tā arī būs.

Bez galvas nevar..

Varbutsodien

Alija

Vai komentārs, ka es potēties netaisās, uzreiz nozīmē visu tavu uzskaitīto?

Es arī netaisos, man pietiek atvērt vakcīnu oficiālos aprakstus, kur skaidri un gaiši ir rakstīts, ka klīniskie pētījumi vēl notiek, un, ka tie beigsies tikai 2023. gadā.

Cik ātri sabiedriskā doma ir izmainījusies dažu mēnešu laikā. Vēl novembrī visi pilnām mutēm stāstīja, kas par stresu- gribi vakcinējies, negribi-nē. Pāris mēnesī mediju darba un jājūtas kā noziedzniekam, atsakotes pakļaut sevi eksperimentam. Pat, ja tās vakcīnas būtu izgājušas pilnu pētījumu ciklu, es to nedarītu, jo es vēl neesmu aizmirsusi, kas ir dabiskā imunitāte. Esmu gatava izslimot pašu slimību un visiem tiem, kuriem ir bail no pašas slimības, tos pasargās vakcīnēšanās, kuru veiks viņi paši. Ar manu vakcinēšanos tam nav nekāda sakara. Ak jā, esmu skolotāja. Un pametīšu darbu, ja vakcīna kļūs obligāta.

vecis35

Ja valsts pati augstākā prioritāte tiešām būtu jaunā paaudze un tās izglītība, tad plāns būtu bijis pavisam cits. Nekādas attālinātās izglītības. Nekādu vakcināciju senioriem. Tā vietā maksimāli pārvest visu izglītību uz slēgto internātskolu principa. Visi pedagogi un tehniskas personāls 100% obligāti vakcinējas un ik dienas testējas. Kas to negrib - durvis ir tur. Visi apmācāmie dzīvo uz vietas internātskolā. Kas to negrib - mājmācība un iespēja kārtot eksāmenus bez jebkādam atlaidēm kā eksternam. Ik dienas visi apmācāmie testējas. Interešu izglītība uz vietas. Mājās pie ģimenēm - 4x gadā uz brīvlaikiem. Atpakaļ skolā - tests. Ja pozitīvs - ārstējas un nāk atpakaļ tad, kad ir negatīvs. Viss. Nu jā, totalitārā valsts un manas indivīda tiesības la la la...

Papildināts 09.03.2021 06:52:

Resnā Žurka
Ja tik lielas bažas, tad jāsēž "pagrabā" un pat uz darbu vai veikalu iet nevar.

Nezinu, kā Tev, bet manā burbulī attālinātais darbs un iepirkšanās Barbora/Nuko ir pašsaprotama lieta jau visu pēdējo gadu.

Alija
Grāvim nav tikai divas puses, neko fb nelieku.

Nekad mūžā neesmu potejusies ne pret gripu, ne encefalītu, rotinieku utt kāpēc, lai tagad būtu savādāk.

Tu staigā 12h maskā? Ir ok.?

Papildināts 09.03.2021 07:29:

Varbutsodien
Super es ar tevi

Cucamonga

vecis35
Nu redzi-tad viss top skaidrs. Tev no mājsēdes un neiziešanas ārpus-pat ja tas ir tikai veiklas, ir aizgājis ciet. Ja cilvēks palicis pats ar sevi, savas ģimenes ietvaros-tad šāda simptomatika var parādīties arī ar visveselīgāko psihi apveltītajam.

Manā burbulī un nedaudz ārpus tā,-visiem darba ir klātienē-attālināti nav iespējams, Barboras un Rimi nevienam neko nepieved, 80-100 gadīgas vecmamminas labprāt pašas dodas uz veikaliem un sagaida ciemos radus, lai sarunātos klātiene. Mēs dzīvojam tik dažādas pasaules uztveres zonās, ka man tevi varbūt arī saprast, bet Tev-spēju uztvert normālo pasaules kārtību-kur mirts vecākie un slimakie, kur priekšroka ir tomēr jaunajiem un stratēģiskajam nozarēm-veselības aprūpei un izglītībai. Pie tāpat nenormālās situācijas šos ir normālākā ka risinājums. Pedagogus, kuri vēlas, vajadzēja spricet kopā ar mediķiem.

He-he-he

Alija

Felisia
Varbutsodien
grāvim ir arī vidus, bet mani tad interesē jūsu vīzijas risinājumiem - potes nē, maskas nē, nu cik saprotu, uz skolu un ielās cilvēkus jā. Tā teikt, neko mainīt negribam, lai valdība izdomā kādu risinājumu, kur nekas nav jādara, bet viss notiek.

Nu, vēl jau ir versija, ka viss jālaiž kā ir un pandēmija ir feika un izdomāta. Tik ekstrēma savos uzskatos neesmu. No esošās situācijas kaut kā jāizķepurojas un bērni tiešām ir prioritāte pat tad, ja šobrīd palielināt senioru apdraudējums.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Cucamonga

Alija
Tikai hipotētisks jautājums. Ar poti viss paliek pa vecam. Skolas nē, veikali nē. Maskas, uz šo brīdi jau skaidrs, ir mērens fufelis. Joprojām ar entuziasmu uztversi ik katru ehmm... iniciatīvu. Te velkat masku, te respiratoru, te špricējaties, te pabidties... pārmetusi cilvēkiem, ka viņiem ir savs , pavisam normālais, viedoklis, kurš Tev nepatīk tādēļ, ka domā savādāk?
Savadaks nav marginals.

He-he-he

Kļavaslapa

Tiem, kam uztrauc tikai attālināto mācību kvalitāte, jums tiešām liekas, ka neattālināto laikā viss bija ok? Domāju, ka dziļā pakaļā bija jau arī pirms tam. Var palasīt jebkuru ik pa laikam ielikto rakstu, kaut vai https://www.la.lv/maua-ieliksi-man-nesekmigu-es-tevi-ka-bernu-tiesibas-kluva-par-visatlautibu-un-skolotaju-pazemosanu Tos kverpļus pat no skolas neizmet, cukurdūkulīšiem esot iespējas kļūt par labiem cilvēkiem. Kā tad!

Varbutsodien

Alija

RRedz, potēties drīkst visi, kuri vēlas, bet tas nedrikst kļūt par "izglītības iestādes ciet, kamēr pedagogi nav vakcinējušies." Es daudz lasu angliski, tieši pirmavotus, nevis atgremojumus latviski un ir daudz nesakritību.

Vakcīna pasargā cilvēku, kurš vakcinējies (un, ja palasa to pašu Pfizer aprakstu un pētījumus, tad ir pierādīts, ka viņš ir efektīvs pie vidējiem simptomiem, bet smagos gadījumos nav nekādas atšķirības starp placebo un kontroles grupu, tad vispār kāds jēga? Tāpat šie pētījumi ir par 2 mēnešiem un tālāk nevienam nav ne jausmas vai aizsardzība vēl vispār ir efektīva), bet vakcinējies cilvēks joprojām var pārnest infekciju (pie tam es uzskatu, ka tas pat ir bīstamāk, jo vakcinējies cilvēks var nejust simptomus un slims vazāties apkārt vairāk kā tas, kurš simptomus sajūt uzreiz.) Vakcīna pasargā tikai to, kurš viņu ir iepotējis, un tāpēc nevienam citam nav nekādas starpības, vai man viņa ir, vai nav. Es paļaujos uz savu imunitāti, paši SPKC aogalvo, ka lielākā daļa izslimo viegli, mirstības rādītājs vispār ir smieklīgi zems.

Es kā skolotājs esmu gatava strādāt ar bērniem klātienē, mani nebaida iespējamība saslimt. Tāpat esmu gatava arī strādāt vairāk un attālināti mācīt tos, kurus baidās laist uz skolu.

Brīžiem man šķiet, ka vakcināciju vajadzēja sākt ar svarīgām darba vietām, kur jābūt klātienē - mediķi, sociālie darbinieki, skolotāji, kurjeri, pārdevēji, sabiedrsikajā ēdināšanā strādājošie un taml. Tā teikt, lai bērni mācās, jo bērni ir mūsu un sabiedrības nākotne, lai Barboras pārtikas pievedējs neaplipina strēķīti ļaužu un taml. Pensionāram, kurš vēl pusgadu sēdēs pašizolācijā, tas būs mazāk kaitnieciski, kā izčakarēta bērnu nākotne un ekonomika.

Un tā vien liekas, ka dažas valstis AstraZeneka sākotnējo uzstādījumu par nevakcinēt personas vecākas par x gadiem, izmantoja, lai savakcinētu svarīgās grupas ekonomikai, politiski pasniedzot, ka šītās saudzējamai grupai -senioriem neder. Kamēr Latvijā par visām varītām cenšas pārliecināt seniorus.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417107