Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIZDA vadītāja

vecis35

Resnā Žurka

Mjā. Tās tik ir idejas. Sadzīt visus bērnus internātskolās, lai Veča35 sencīši varētu netraucēti baudīt ierasto dzīvi. Nesamērīgi.

Cucamonga

Resnā Žurka
Kāpēc Veča35 sencīši nevar baudīt dzīvi tāpat, kā mana mamma un vēl simti citi seniori, arī man nav skaidrs. Iespējams pie vainas ir veča35 privātā paranoja, kas liegusi arī vecākiem jelko darīt.

He-he-he

Četri vēji

Mani fascinē ideja, ka bērns ir kaut kas, ko var izraut no ģimenes un ielikt svešos apstākļos, pieņemot, ka viņam tur būs labi. Un ka izglītība ir virs bērna labsajūtas, ka štrunts ar to, kāds viņš atgriezīsies ģimenē pēc x laika šādā izdzīvošanas skolā.

Tas tik parāda konkrētā cilvēka domāšanu un ģimenes vērtības, ja tāda doma vispār kā izskatāma var dzimt galvā. Tāds Ziemeļkorejas tipa variants.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Alija

Tas tak nebija nopietni, es ceru. Ideja tikpat reālistiska kā te zemāk tēmā par pirmklasnieka mammu, kas noņēma autonumurus, gatavojoties attālinātajām mācībām.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Varbutsodien

"Protams, tie cilvēki, kuri ir vakcinējušies, tie mazāk apdraud gan sevi, gan citus, tādēļ attiecībā uz tiem šie ierobežojumi vairs nav proporcionāli," sacīja Valsts prezidents un uzsvēra, ka ierobežojumiem jābūt proporcionāliem, jo apdraudējums samazinās"

https://www.tvnet.lv/7198283/valsts-prezidents-latvija-covid-19-pasu-ieviesana-iekszeme-butu-vertejama-vasara

Te arī visa brīvprātība ir izteikta. Tikai paši vakcīnu ražotāji apgalvo kaut ko citu. Vakcīnējies cilvēks tāpat pārnesā vīrusu. Un kopš kura laika vakcinējies vai nevakcinējies cilvēks apdraud citus?

Sviestabeka

Bet tas jau no paša sākuma bija skaidrs, ka vakcinētie varēs brīvāk ceļot un pārvietoties. Brīvprātīga izvēle. Vakcinējies un lido uz Maiami vai nevakcinējies un brauc uz Vakarbuļļiem. Ar masku.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Varbutsodien

Sviestabeka

Bet kāds ir pamatojums? Vakcinētie vīrusu iznēsā tieši tāpat, tātad tikpat bīstami apkārtējiem. Nevienam nav ne jausmas, cik ilgi vispār vakcīna iedarbojas (aprakstītie pētījumi ir par 2 mēnešu periodu, varbūt kāds jaunāks ir uzradies, ko neesmu lasījusi.) Jau arī minēju, ka Pfizer aprakstā (tās, kuras mums biezā slānī pasūtītas), minēts, ka pie smagiem Covid gadījumiem, nav nekādas atšķirības starp vakcinētajiem un placebo grupu.

Kāds ir šim visam pamats? Tā nav nekāda brīvprātība, tā ir nepārbaudītu, eksperimentālu vakcīnu uzspiešana. Palasot VAERS datubāzi, kur ir oficiāli reģistrētās blakusparādības no Covid vakcīnām ASV, nu es labāk Covid izslimoju. Bet tas jau nez kāpēc gandrīz vai neskaitās.

Kas bija tas par gadījumu ar sasteigtajām cūku gripas vakcīnām, ar diezgan traģiskām sekām?

Varbutsodien
Re kur ir sižets no panorāmas par cūku gripu. Pēc šī noskatīšanās tā šķērmi paliek.

https://vp1.ifrype.com/video/258/691/v1/466258691.mp4?download

Varbutsodien

cielava777
Jā, zinu šo sižetu. Deja vu.

Varbutsodien
Nu un, pēc kkā tāda noskatīšanās pat ne vienreiz, divreiz, bet gan n-reizes ir jāapdomā, vai skriet sev kko potēt.Par šīm ,tagadējām potēm, sfēru pārzinošs cilvēks teica, ka tās, kuras bija tajos lielajos mīnusos glabājamas, pēc gadiem pāris tikai varētu blaknes sākt izpausties ,jo iespējams, ka var izraisīt vēzi. Bet tad, protams, diez vai to ar vakcīnu blakni vairs saistīs. Drošākas esot tās, kuras pēc jau pierastās tehnoloģijas ražotas. Es gan pati ne ar ''drošo'' ne ''nedrošo'' potēšos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417107