Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIZDA vadītāja

vecis35

Sviestabeka

Varbutsodien
Nevis Vakcinētie vīrusu iznēsā tieši tāpat, tātad tikpat bīstami apkārtējiem, bet nav pētīts, cik lielā mērā un vai vakcinētie izplata vīrusu.

Izpētīs. Ja pateiks, ka turpina izplatīt - esam auzās, maskas un ierobežojumi nebeigsies. Ja pateiks, ka neizplata - vakcinētie saņem savas vakcinācijas pases un ir brīvi. Nevakcinētie var turpināt dzīvot savu dzīvi. Ar maskām un ierobežojumiem.

Nevienam nav ne jausmas, cik ilgi vispār vakcīna iedarbojas
Loģiski. Laika mašīnas nevienam nav. Visa informācija par iedarbības ilgumu, revakcināciju grafiku ienāks laika gaitā.

Ja tā būtu pirmā vakcīna cilvēces vēsturē, būtu jābaidās. Bet tā ir tikai viena vakcīna daudzu citu vakcīnu rindā. Ja ir bail no jaunajām RNS vakcīnām (ja nu cilvēks neredz atšķirību starp RNS un DNS un nezina šo molekulu funkcijas šūnā), laipni aicināti lūgt potēt Astra Zeneku, kuras darbības princips ir tāds pats kā daudzām jau lietotajām vakcīnām.


Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.


Varbutsodien

Sviestabeka

Ja cilvēks pēc vakcīnas var inficēties ar Covid, tad kāds pamats ir domāt, ka viņš vīrusu neizplata tālāk?

Un, ja tas nav izpētīs, tad vai valsts prezidentam būtu jāmētājas ar šādiem apgalvojumiem?

Mirstība no vīrusa procentuāli ir ļoti zema, SPKC apgalvo, ka lielākā daļa izslimo viegli. Vakcīnas nav izpētītas un ir sasteigtas. Vai tie ir adekvāti svaru kausi? Es, labprāt, dzīvotu savu parasto dzīvi, likumi neļauj Varētu pat netikties ar vakcinētajiem, ja viņi jūtas augstākā kastā.

Protams, ja likumi iet pāri normālām ētikas robežām, ir ok, kamēr tas sakrīt ar tavu personisko redzējumu. Bet, manuprāt, nevienā sabiedrībā nedrīkst pieļaut šādu medicīnisku šantāžu. Bet, ja mēs pieļaujam šādu atkāpi, tad var būt arī nākošā. Un tad tā jau var nesakrist ar tavu redzējumu, bet par tevi vairs nebūs kas iestājas.

vecis35

vecis35
Kādēļ viņam tas būtu jādara? Beidzot tas ir jāsāk runāt skaļi, lai arī cik ļoti kādam taisība nepatiktu.


vecis35

kikija123
Rīgas Rīnūžu vidusskola (agrāk: Rīgas 97. vidusskola (1990. – 1991. gg.), Rīgas (pilsētas) Rīnūžu ģimnāzija (1991. – 2006. gg.)) ir Rīgas skola, kas piedāvā pirmsskolas, pamatizglītibas un vispārējas vidējās izglītības programmas.

Vai pašvaldības iestādes vadītājs drīkst publiski paust viedokli, kas nav savietojams ar atrašanos šādā amatā?

Alija

vecis35
vai tagad drīkst paust tikai vienu pareizo viedokli? Par problēmu runā arvien skaļā un plašāk. Kaut kad jau tas būs jāatzīst. Klusēšana nepalīdzēs.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

vecis35

Alija
Persona, kura 2 gadus ir skolotājs, būs tā, kam būs tas kompetentais viedoklis? Super.

vecis35
Nebūšu pārsteigta, ja minētais kungs nākamajās vēlēšanās gatavosies startēt kādas partijas listē un tagad, tā teikt, jau gatavo starta platformu un veicina savu atpazīstamību.

vecis35

vecis35
Nu re! Tā tas ir ar tiem populistiem - ja kāds nāk klajā ar šādiem provokatīviem tekstiem, tā visdrīzāk ir kāda priekšvēlēšanu kampaņa. Kurai attiecīgi nav vērts pievērst uzmanību, jo, kā zināms, pēc vēlēšanām (neatkarīgi no iznākuma) tekstu autoram tas vairs neinteresē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417107