Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PII Ligzdiņa

Luiize

Labdien! Labprāt dzirdētu kādas atsauksmes par PII Ligzdiņa Rīgā. Kādas audzinātājas, auklītes? Kādas nodarbības? Kāda vispārējā atmosfēra un pieredze šajā dārziņā?


Redzeju

Paceļu! Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi šajā dārziņā?

Diezgan nekāda situācija pašlaik, vairākas reizes jau bijusi karantīna pēdējā pusgada laikā. Bērns sāka iet, tad sākās karantīna, tad pašam bija saaukstēšanās, tad atkal karantīna, pēc tam personāls aizgāja atvaļinājumos, tagad vispār audzinātaja un aukle iet prom no darba, tiek izformētas siles grupas, jāsāk adaptācija praktiski no nulles.

No pozitīvā-telpas jaunas, patīkamas, ir rotaļu laukums, it kā plānoja, ka būs novietne ratiņiem.

Mazajiem bērniem bija pāris mūzikas nodarbības, bet laikam tika atceltas, par lielākiem bērniem nezinu.

Redzeju

elvira333
Paldies par atsauksmi Kārdinoši likās tas, ka jaunas telpas, bet Tevis aprakstītā situācija atkal mulsina.

Man vecākajam pienākusi rinda, bet laikam tomēr paturēšu privātajā. Ja vēlāk kaut kas uzlabosies, tad varbūt jaunākie ies


Var jau riskēt, par vecākām grupām it kā daudz labu atsauksmju

elvira333
Varbūt varat sīkāk pastāstīt, kas dzirdēts par vecākām grupām? Manam bērnam tagad uz 3 gadiem būtu iespēja iet.

Pazīstamai tieši bērns pārgāja no privātā b/d kādu pusgadu atpakaļ (tagad 3 gadi), viss apmierina-gan personāls, gan nodarbības un vide kopumā. Mīnuss, protams, ir personāla mainība, bet tā ir daudzos PII. Un tagad uzņems maz bērnu, jo nav vecāko grupu, kurām būtu izlaidumi.

SaintRose

Facebook ir grupa - Детки Ligzdiņa, daudz tur interesantu stāstu.


1 / 2

SaintRose
Esmu pārsteigta. Līdz šim laikam naivi biju pārliecināta, ka tomēr latviešu bērnudārzos Rīgā viss notiek latviešu valodā. Bet tagad pat nezinu, ko iesākt... Vai tiešām šajā BD ar bērniem runā krieviski?


Luiize

Vadība komunicē latviski, bet šis ir jauns bērnudārzs Zolitūdē (kur dzīvo daudz krievvalodīgo) un bērnus piesaka tur tāpēc, ka uz bilingvalajiem un mazākumtautību ir garākas rindas, citiem tuvāk dzīvesvietai. Mūsu grupā bija pāris krievvalodīgi bērni, bet audzinātāja krievu valodu zināja slikti, tāpēc ar viņiem runāja latviski. Cik lasīts, tad dažās grupās lielākā daļa bērnu ir krievvalodīgi, iespējams, ka grupās bērni tiek sadalīti pēc tā, vai audzinātāja prot krievu val. Pati domāju, ja būs problēmas ar latviešu valodu, tad pieteiksu bērnu uz 5 gadu vecumu b/d tuvāk mājām vai pat ātrāk meklēšu privāto PII vai maiņas variantus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417145