Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kokveida peonijas

crazydaisy

Pirms kādiem 5 gadiem rudenī vienu koka peoniju nopirku no Līgas Popovas,

pirmajā gadā auga un neziedēja, otrajā viens zieds un skaists krūmiņš, pag. vasarā ļoti ziedēja. Toreiz Līga piedāvāja sēklas kā dāvanu es aizbildinājos, ka gadi ātri skrien nepagūšu priecāties par ziediem. Es Līgai uzticos, ko esmu pirkusi ļoti apmierināta, viņa arī iesaka ko labāk pirkt. Ar kocenēm es nečubinos, kā visām ziemcietēm rudenī pēc dažiem mīnuss grādiem uzberu kūdru. Lai veicas, būs skaistums pavasarī.

crazydaisy
Vieda Vārna

Meitenes, neiekrītiet uz smukām reklāmām!

crazydaisy

Daiquiri

Lilliana
Pirms kādiem 5 gadiem rudenī vienu koka peoniju nopirku no Līgas Popovas

Paldies par ierosmi!
Ja vasarā izdosies aizbraukt uz "Jaunrūjām", noteikti apvaicāšos arī par kocenēm!

Google piedāvāja man paskatīties šo video par kokveida peonijām - skatīsimies kopā!

binese

Daiquiri

Марианна Успенская ir viena no Krievijas kokveida peoniju guru , sarakstījusi vairākas grāmatas. Foršs video!

crazydaisy

Variants kā ieziemot kokveida peoniju.
(derēs arī citiem augiem)

Agitiss

crazydaisy
Paldies, ļoti noderīgs video. Es domāju, šogad, kad manu koceņu virszemes daļa jau būs saaugusi lielāka un ar mulčas konusiem nepietiks, kkas tāds būs jāuzmeistaro. Es gan arī domāju, ka konstrukcijā var izmantot niedru sētiņu - no tās to vigvamiņu uzsliet apkārt.

Daiquiri

Varu ieteikt vēl vienu ļoti ļoti labu, bagātīgi ilustrētu grāmatu (krievu valodā, atvainojiet) - Елена Токарева "Пионы - Полный справочник. Травянистые, древовидные, гибриды ИТО".

pusdienlaiks

Daiquiri
Varu ieteikt vēl vienu ļoti ļoti labu, bagātīgi ilustrētu grāmatu

Man ir , pirku Rīgā , nebija dārgi.
Tur ir 100 lacti un hybr peoniju-favorītu saraksts , ja šaubos vai kādu vajag , paskatos sarakstā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417157