Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kokveida peonijas

crazydaisy

Vieda Vārna
Es tur pie tā ķīniešu paviljona kādreiz dzīvoju uz Elizabetes ielas. Un vēl tagad atceros tās pastaigas katru dienu pa Rīgas parkiem. Manuprāt viens no lielākajiem Rigas dārgumiem - parki. Un vēl tur parasti ir skaistas arī sezonas puķu dobes, var smelties idejas. Kādreiz tur uz stūra pie Ganībju dambja bija fantastiskas parka rozes, jāiet būs apskatīties, kas ir mainījies.

Agitiss

zemudensroze
Varbūt apsala jaunie dzinumi pavasarī.

zemudensroze

Agitiss
Nē, nebija tagad sala. Bija tādi braši pēc saliem un tagad pa šīm lietus dienām saļima, nu tādi galīgi tādi kā novītuši jau

Agitiss

Kad beidz līt apsmidzini ar fungicīdu

Vieda Vārna

Chele
O, es tai rajonā visu mūžu dzīvoju! Zinu pat gurķu magnoliju, kam drīz vajadzētu ziedēt. Parka rožu laikam vairs nav, man gan viņu smarža šķebināja

AsTheCopperStatue

zemudensroze
Toties shima nishiki, kas pagājušajā gadā ziedēja, šogad sašļuka laksti.
Kur tu savu Šhima Nishiki pirki? Vai ir kāds foto no ziedēšanas?

Как медное изваянье

zemudensroze

AsTheCopperStatue
No Bērziņiem, pameklēšu

Papildināts 27.05.2021 14:49:

Papildināts 27.05.2021 14:50:

Lūk, kāda skaistule bija jau pirmajā pavasarī. Un Kinkaku, kas šogad taisās ziedēt, arī pirms gada pirkta no Bērziņiem.

Papildināts 27.05.2021 14:53:

Rokii sējenis no Ziedoņiem. Šogad iestādīju vēl 4 rokii sējeņus. Katram citas krāsas lapas.

Papildināts 27.05.2021 14:54:

Vēlreiz mana saļimusī skaistule pirms gada

Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 27.05.2021 15:00.

Vieda Vārna

zemudensroze
Vari ielikt bildi ar saļimušo peoniju? Vai nevarētu būt, ka kāds grauž saknes? Žēl būtu tādu skaistumu aizlaist postā.

zemudensroze

Vieda Vārna
Domāju, ka drīzāk slapjums pie vainas. Kuram tad tā varētu garšot saknes?

AsTheCopperStatue

zemudensroze
Oh, tiešām skaistule! Man Shima Nishiki un Shima Daijin gribuļu sarakstā stāv. Izskatās, ka pie tiem Bērziņiem var ņemt kocenes.

Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417157