Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kokveida peonijas

crazydaisy

zemudensroze

AsTheCopperStatue
Jā, neko sliktu par viņiem nevaru teikt. Esmu visādas pirkusi, arī laktsveida. Tikai pozitīva sadarbība

Vieda Vārna

Es varu to labāko teikt par saknēm no Gīslera un Rivjērām- stādi patiešām lieli un labi auguši. Gīsleram vēl pluss tas, ka augušas Vācijā, klimats tomēr mums tuvāks.

Biju šodien pirms darba rīta pastaigā pie milzīgā ziedošā peoniju krūma/krūmiem laikam Kronvalda parkā. Smarža dievīga un ziedi milzīgi, foto to nevar atspoguļot.

Es tā padomāju, ka kokveida peonijas pat ir vairāk piemērotas manam sausajam dārzam kā parastās. Man viss, kam ir mietsakne aug ļoti labi. Jāapdomā tikai vieta.

Vieda Vārna

Chele
Speciāli gāju uz parku tās peonijas skatīties. Cik saprotu, tās ir Rockii tipa, 3 dažādas, gan ļoti līdzīgas, atšķiras tikai ar niansēm. Krūmi vairāk nekā cilvēka augumā un ziedi milzīgi. Būs jāaizraksta Svilānam, varbūt viņš varēs ko sīkāk izstāstīt. Un interesanti, ka viņas aug diezgan izteiktā pusēnā, bet aug ļoti labi. zinu, ka galvenais noteikums- aizvēja vieta, bet tātad var augt arī aiz kokiem.

Tīri laba izvēle ir Teclafa audzētavā https://www.pfingstrosen-paradies.de/rockii-hybride-sorten

Vieda Vārna
Es šodien jau staigāju pa dārzu ievērtējot ideālo vietu. Rakstīts, ka nepatīk ābeles, cik tuvu var būt ābeles? Man dārzā ābeļu daudz. Kad atkal braukšu uz darbu, noiešu vēlreiz gar viņām. Labāk pat pēc darba, lai nav jāsteidzas. Kāda tur ir smarža no viņām ... Vēl interesants apstādījums ir Esplanādē, gandrīz pretī Rainim, margrietiņu pļāva ar kāpelējošiem augiem: rodohitoniem un clematis. Droši vien pats skaitums tur būs pēc pāris mēnešiem.

lozhmeteej_madonna

Vieda Vārna
Anitra prasīja dārzniekam - peonijas augušas jau pirms 2008.g. Nezinu, kas gan ir "dārznieks". Protams, par šķirnēm arī info nekāda. Ieteicu iestādīt arī kādu "Gelbe aus Riga"

Vieda Vārna

Chele
Domāju, ka loģiski ābeles saknes ir apmēram ābeles lapotnes izmērā. Mana kocene arī aug kādu pusotru metru no ābeles. Un sirsnīgi iesaku paskatīties pie Gīslera, sakne bija izcila! https://www.giessler-paeonien.de/shop/sträucher/rockii-hybriden/

Papildināts 03.06.2021 13:54:

lozhmeteej_madonna
Sameklēšu dārznieku . Bet, ja pareizi atceros, stādi bija kā dāvana no Ķīnas, laikam jau atsūtīti palieli.

Ar ko atšķiras Rockii no Sufftricosa? Vēl interesanti, ka tās peonijas parkā ir persiku krāsā, es skatos tādos toņos nav katagos Rockii tipa.

Papildināts 04.06.2021 13:13:

Tikko uzziedēja mana kokveida peonija. Nopirku īpašumu, kurā šī jau auga, ir diezgan liela, noteikti būs savi 15 gadi veca. Aug 4m attālumā no lielas, vecas ābeles stumbra. Ziemā peoniju nesedzu, vispār neko ar to nedaru, skatos tik, kā smuki zied un smaržo

zemudensroze

Man šodien pārsteigums. Kokveida rockii sējenim uzziedēja 2.zieds, bet tas pēc krāsas ir tumšākiem lāsumiem. Varbūt ir 2 sējeņi kopā? Laikam jau rakt ārā un dalīt nebūtu prātīgi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417157