Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kokveida peonijas

crazydaisy

Agitiss

zemudensroze
Ceļgali ļogās no šī skaistuma! Un tas brinzas lapojums ..

"Paskaties uz saviem mīnusiem, nelaimīgais!"

zemudensroze

Agitiss
Jāstāda, nav ko domāt ilgi.

zemudensroze
Vai šīs var stādīt jau tagad vai labāk rudenī kā parastās peonijas? No LV audzētājiem var lūdzu kādu pārbaudītu ieteikt?

zemudensroze

Domāju, ka sēklaudzim nav svarīgi, kas audzētājs. Vislabāk stādīt rudenī vai agri pavasarī.

Šorīt atvērās La Madonera,rockii kocenīte,rudenī saņemta no Vivaio&Buffa.Neskatoties uz nelielo stādiņu liels un resns pumpurs.Un nedaudz smaržo.

Agitiss

Dincitis
Tātad no itāļa kocenes VAR ņemt.

Papildināts 07.06.2021 11:08:

Ļoti skaists saburzīta tafta zieds un harmonisks krūmiņš. Laikam tur ir kāda sakarība starp ķīniešu budismu un krūmpeonijām Skatoties uz viņām, pārņem harmonija un kļūsti par budistu.

Agītis

Man gan ir šī vienīgā,bet izskatās,ka var.Arī Lois Choise no viņa ņemtā šogad uzziedēs un ir īstā.

Agitiss

Dincitis
Jā, Puuciitei arī itāļa Lois veras. Jāteic, es neticēju, ka itālis par tik zemu naudu atsutis īsto

puuciite:)

Agitiss
Lois atvērās, bet itāļa kocene gan nē. Man vispār ar kocenēm neiet, mazais sējenis ziedēja pirmo reizi un noziedēja tā arī neatvēris, plus vēl kāds to pumpura stadijā bik apgrauza. Itāļa kocena ilgi pumpurojās un es par pumpuru biju lielākā sajūsmā nekā par to, kas nu tur atvērās.

Papildināts 09.06.2021 14:51:

AsTheCopperStatue
man ir no itāļa Shimadaijin, bet neatvērās un nu jau nozied

Papildināts 09.06.2021 14:56:

nez cik stundas kocenei vajag saulīti? Man ir tiešā saule no saullēkta līdz kādiem 13.30 un tad pēcpusdienas tāda caur kokiem un krūmiem tikai. Sējenim bik ilgāk tā saule tiek, bet tāpat tāds nīkulis bija šogad. Var jau būt, ka apsala, jo lapas bija sala cietušas. Liku viņam spaini virsū un apsala, labāk būtu pliku atstājusi.

Agitiss

Man sāk ziedēt kocenīte Waucedah Princess. Lutea paveids, uz ziemu sedzu tikai ar mulčas konusiņu, bet nu jau garāka būs, tad būs jāiepako pamatīgāk. Pērn bija izteiktāk ceriņkrasā, tagad vēl visādi toņi klāt. Jāskatās, ko rādīs pārējie ziedi. Šis pilnā saulē ar pāris mākonīšiem bildēts. Nav jau arī vēl viducīti atritinājusi.

"Nabadzīte, vari tikai izlikties, ka tev nesāp!"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417157