Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Normālas mitrās salvetes

<Martina>

<Martina>
Tikai un vienïgi Waterwipes!!!

WhiteOleander

Man patīk Bella Happy Sensitive. Salvetes ir bez aromāta. Nu tā, ka vispār BEZ. Likās, ka HUGGIES un Pampers bezaromāta salvetes tāpat īpatnēji ož.

<Martina>
Mekoniju ar salvetēm tāpat nenotīrīsi

Ar to mekoniju łoti individuăli

Es mierïgi notïrïju ar Waterwipes abiem jaunąkajiem bęrniem! Bez problęmăm. Arï medpersonălam nebija iebildumu pret šïm salvetęm.

Conejito

Jauna ēra
Nekad neesmu sapratusi to ņemšanos ap mekoniju. Abiem bērniem notīrīju ļoti viegli, ar ūdeni vai ar parastām mitrajām salvetēm. Nekas lipīgāks par parastu kaku.

<Martina>

Jauna ēra
Varbūt man pašai sevi jānotīra, kad asins tecēs lejā pa kāju...?

Bez maz vai sajūta, ka es nevaru dzemdību somā likt mitrās salvetes, jo tu tās uzskati par kaitīgām, dabā nesadalās utt.

Vaimandienin

<Martina>
Mekoniju ar Waterwipes var notirit(parbaudits uz 2 berniem)+ ja,sev ari kaut ko tirisi,nem sis,jo bez smarzas u.c.struntiniem klat,neko nekairinas.

Conejito

<Martina>
Relax, nespringsti uz to, ko citi dara vai domā. Ir daudz mammu, kas pateiks arī, ka pamperi ni nk, fui, pē, jo dabu piesārņo utt. Tāpat būs mammas, par kuru izvēlēm tev pašai liksies, šausmas, kā tā var. Ar laiku sapratīsi, ka tam vispār nav nozīmes, dari tā, kā TEV ērti un laid gar ausi pārējo.

Elisa

Es varu ieteikt Eco by Naty, pirku Rimi. Labi notīra, bez smaržas, dabai draudzīgas.

Bez maz vai sajūta, ka es nevaru dzemdību somā likt mitrās salvetes, jo tu tās uzskati par kaitīgām

Tu tiešām plāno savu dzīvi dzīvot pēc tā, kā katra tante tev ieteiks ? Tad, kad tev piedzims bērninš, tu piedzīvosi kā vēl nekad, ka dažādiem cilvēkiem ir dažādi viedokļi par lietām. Dažādiem ārstiem ir pilnīgi pretēji viedokļi par veselības jautājumiem un katrs balstīsies uz citiem pētījumiem. Un visbiežāk pareizā atbilde ir kaut kur pa vidu. Uzklausi visu, ko vari, to pārbaudi un pieņem savu lēmumu. Bet necepies, ka citiem var būt atšķirīgs viedoklis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417209