Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Normālas mitrās salvetes

<Martina>

<Martina>
mums tētis mēģināja salvetes,jo viņam sākumā bija bail ņemt zīdainīti un mazgāt vannas istabā. es uzreiz biju pret, jo vienreiz pamēģināju pati tīri intereses pēc un nevarētu teikt,ka patīkami bēbītim palika sarkans dibentiņš no visām eko salvetēm,nemaz nerunājot par populārajām(ar tām manuprāt tik logus var tīrīt). vislabāk ir vares diski (apaļās vatītes+ ūdens). es pat ceļojumu somā lieku vatītes un ūdens pudelīti un tā tīru bērniņam dibenu ārpus mājas.

Deizy

<Martina>
Nu nav jau tas keizars kaut kas tik traks. Nenoliedzu iespeju izmantot salvetes, bet nevajag sevi noskanot, ka bus traki gruti.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

kukainis

happiness
Nubet ārpus mājas? Nāks vasara, gadīsies kādreiz arī kaka parka vidū. Paklaj kaut ko apakšā dupsim lai ratus nenosmērē un īzī nomainīt, bet ar kaut ko tā kaka jānoslauka. Ar vatītēm lielu kakastrofu slaucīt ir vāks. Kaut ko vajag līdzi, vai nu vienreizējās mitrās salvetes vai auduma. Samitrinātas maisiņā (ir ērti maisiņi ar 2 rāvējslēdzējiem, no viena ņem tīro, otrā met netīro un mājās veļasmašīnā) vai pudelīti līdzi jau ir gaumes jautājums.

Conejito

Mums laikam ir noveicies, jo ne pirmajam bērnam, ne otrajam nav ādas reakciju ne no pamperiem, ne salvetēm, praktiski vienalga kādas firmas.

Mitrąs salvetes ir tas must to be produkts, kurš ieñem vadošo lomu somă un istabă vismaz lïdz běrna 4 gadu vecumam!

No lětăkåm man łoti patïk Lupilu salvetes!

Man arí bęrniem ăda normăls un uztver visu tïri OK.

kukainis
par to zip lock maisiņu un auduma salvetēm super ideja! es noteikti izmantošu

<Martina>

Jauna ēra
Varu atskaitīties. Mekoniju ar mitrajām salvetēm bija viegli notīrīt.

Mazajam nav ādas reakcijas uz mitrajām salvetēm. Tās huggies ieteiktās salvetes vienīgi ir traki plīstošas, citreiz, lai izķeksētu viņas no iepakojuma- sanāk izplēst caurumu.

Nu jā, bet nu neskatoties uz to, ka ir labi un ērti ar viņām- tomēr mēğināšu lietot paštaisītas mitrās lupatiņas. Paldies kukainim par linku ar "somiņâm", ļoti noderīgi varētu būt.

deira

Tā jau varētu šķist, ka mazulim tīrīt dibentiņu ar kādām mitrām salvetēm ir ērti. Bet, pamēģiniet pašas sev pēc katra tualetes apmeklējuma tīrīt ar tām dibenu. Šeit neiet runa esot ārpus mājas. Tās salvetes taču ir vēsas, glumas un brrr atbaidošas un ja vēl naktī pusgulējušam mazulim tīra ar ko šādu tik jūtīgu vietu. Un tad brīnās, ka nevar atkal iemigt. Naktī jau var dibentiņu satīrīt kaut ar tik mīkstu tualetes papīru un lieta darīta. Paies dažas stundas un tad jau rīta duša dibentiņam un viss labi.

ellyy

deira
Es pēc otrajām dzemdībām sāku lietot mitro wc papīru, nereāli jūtīgs pakaļgals. Un četri gadi vēlāk turpinu lietot mitro papīru, ja gadās kkur vairakas dienas būt bez mitrā tad ir vāks, viss sāp un liekas ka smilšapīrs tika izmantots. Tā, ka tik traki nav. Jāskatās vnk lai būtu "tīrās" un tad viss ok.

Paramana

Water wipes

Papildināts 06.05.2021 12:43:

deira
Ja ir steidzama nepieciešamība satīrīt ar salvetēm, pirms pieskaros bērnam vienmēr ielieku starp pupiem un saslidu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417209