Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Dobelē

krisabine2

Sveikas! Interesē svaigākās (pēdējie ~2 gadi, jo neko neatrodu tik svaigu), atsauksmes un pieredzes stāstus par dzemdībām Dobeles dzemdību nodaļā. Labprāt palasītu

Pati esmu dobelniece un 2018 gadā dzemdēju arī dobelē. Man tikai tās labākās atsauksmes, trāpījās superīga vecmāte-Regīna.
Bet katram jau sava pieredze, vienīgais mīnus šeit nav nekādas tehnikas, ja nu kas iet ne tā kā tam vajadzētu būt..

Dzemdēju pirms gada. Tiesa ķeizargrieziens. Ļoti ātra un operatīva reakcija, ēdiens gards. Bet otro reizi negribētu tur dzemdēt. Diemžēl biju problēmgrūtniece ar rezultātu ,ka dzemdības bija patiešām smagas un Dobele diemžēl nav tā vieta,kur ja nu kas, tad visu var izdarīt super operatīvi. Man vienkārši ļooti paveicās.

Katrinux
Varbūt vari padalīties kāda bija tava problēma?
Arī šobrīd svārstos vai dzemdēt dobelē? Viss ar pirmo bērniņu apmierināja un patika, bet šobrīd, laikam tomēr nedaudz arī skaitos problēmgrūtniece.. labāk rīgu?

Ingussik
Preeklampsija . Tas jau atkarīgs tomēr no tā,cik problēma ir liela..

saulrausis

Vienkārši iemetot savas 5kapeikas, esmu no Dobeles, bet šeit nevēlos dzemdēt, šī slimnīca nesaista! Sākot ar to, ka sākumā stājos uzskaitē šeit un tas arī mani nesaistija pārgāju citur!

Ostore

Citām patika Dobeles slimnīcā, bet mani sūtīja ginekologs uz Rīgu, jo vairāk labu speciālistu. Un meitina Stradinos piedzima, pati dzemdeju.Vecmate Stradinos ļoti patika, kaut nebij slēgts līgums,, es ļoti pozitīvi dzemdibas vērtēju...

gunuxs

Dzemdēju šī gada februārī. Dzemdības pieņēma Regīna, ļoti patīkama vecmāte un manas pirmās dzemdības ir ar ļoti labām atmiņām.

Vienīgais mīnuss bija istabiņas gulta, kuras atsperes dūrās pakaļā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417267