Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāds jau saņēmis?

Fiffa

Vai kāds jau ir saņēmis tos 500€ par katru bērnu?

Pus mēnesis jau pagājis, līdz marta beigām solīts visiem izmaksāt, bet nekur vēl neesmu izlasījusi, ka kāds jau būtu saņēmis.

Cucamonga

Statistikai-nav vēl ne par vienu.

He-he-he

MissBea

Arī mēs neesam saņēmuši.

Lasu tikai postus FB, kur mammas bļauj, lai taisa vaļā veikalus bērniem, jo kur tad tērēs tos 500€. Respektīvi domās jau sāk tērēt naudu, kura nemaz vēl nav saņemta.

Cucamonga

Bērniem , avansā, jau esmu visu lūgto sapirkusi. Tagad domāju vai būšu "uzmesta" no valsts puses un šo mēnesi pabeigšu mīnusos

He-he-he

BTango

VSAA lapā bija info, ka sāks izmaksāt no 18.vai 20.datuma, pie tam maksājumus var dalìt, respektīvi, ja ir 3 bērni, var saņemt 500eur dažādās dienās. Ja pirmo saprotu, tad otrais šķiet diezgan nejēdzīgi.

FB komentāros gan manīju māmiņas, kuras pabalstu saņēmušas mēneša sākumā (ne kopā ar ĢVP).

Ststistikai - ĢVP ienāca, pabalsts vēl jāgaida

Indza

Es pat ĢVP vēl neesmu saņēmusi. Parasti man to izmaksā līdz 8.datumam, kā teikts lēmumā, un 13 gadu laikā tas nav kavējies ne reizi.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Vai nav pārāk īss laika posms, kurā izmaksāt tos 500€? Bez tās naudas jau ir daudz citi pabalsti, kuri jāizmaksā.

Conejito

Bērnu pabalsti jau ienākuši, Kariņa stipendija gan ne. Būtu jau smieklīgi, ja beigās tā arī neatnāktu. Es jau tēmā par tērēšanu teicu, ka ticēšu, kad būs kontā

Medus

Indza
ĢVP februārī ieskaitīja 8. datumā, martā - 5. datumā. Tā nevarētu būt, ka nav. Man arī tevis minētie datumi.

Lasīju, ka martā pēdējā nedēļā maksāšot. Man gan šķiet nereāli, visu to apjomu vienā nedēļā izmaksāt, bet gan jau šie zin ko dara.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417295