Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palīdzība maģistra studijās (pētīmuma noformēšana)

Alisarus

Alisarus

Sveiki!

Studēju maģistrantūrā un man jāraksta pētījums, neliels pēc apjoma 7-10lp., bet strukturēts. Esmu jau sarakstījusi daudz un dikti gari, bet liekas, ka esmu apmaldījusies visā informācijas juceklī un esmu pilnīgi apjukusi ar struktūru. Mans darba vadītājs gaida no manis risinājumu, bet ieteikumu nav!

Varbūt ir kāds maksas pakalpojums (izņemot psihoterapiju), kas palīdzēs salikt visu pa plauktiņiem? Ne jau darbu uzrakstīt, bet izkoriģēt?

Gan jau kaut kur ir. Nav skaidrs pētījuma virziens, šī struktūra bija politikas plānošanai, principā jau viss ir līdzīgi:

•situācijas analīze;
• problēmu un iespējamo risinājumu noteikšana;
•ietekmes sākotnējais izvērtējums;
• politikas plānošanas dokumenta saskaņošana un apstiprināšana;
• lēmuma par finanšu resursu piešķiršanu pieņemšana;
• politikas īstenošana un uzraudzība;
• politikas sasniegto rezultātu ietekmes izvērtējums.

Lai noorientētos, būtu labi zināt, kādā nozarē veikts pētījums?

Paranoid

Studēju maģistrantūrā un man jāraksta pētījums, neliels pēc apjoma 7-10lp., bet strukturēts. Esmu jau sarakstījusi daudz un dikti gari, bet liekas, ka esmu apmaldījusies visā informācijas juceklī un esmu pilnīgi apjukusi ar struktūru. Mans darba vadītājs gaida no manis risinājumu, bet ieteikumu nav!

https://en.wikipedia.org/wiki/IMRAD

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Alisarus

Pētījumu aizstāvēju labi, viss kārtībā. Nekas diži nebija jālabo.

Izrādījās, ka darba vadītājs to nemaz nelasīja, bet uzreiz devās uzbrukumā. Не читал, но мнение имею. Vienvārd sakot, attālinātās studijas dažam labam profesoram norauj drošinātājus un tad studenti skrien apkārt ar sadragātu motivāciju un pašapziņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417373