Vairs nav iespējams izdzēst profila attēlu

RikuRaka

Slēdza RikuRaka: "Atrisināts. Bučas visiem!".

Pēc [x] Dzēst atzīmēšanas un [Saglabāt] nospiešanas parādās paziņojums sarkaniem burtiem:

Šādu attēlu ievietot aizliegts! Nav atļauts ievietot attēlu no šīs vietnes vai attēls nav pareizajā formātā.

An ugly duckling has become a confident duck

Šādi tas izskatās pēc [Saglabāt] nospiešanas. Arī tad, ja mēģinu dzēst pa vienai. Ja mēģinu pievienot jaunu, parāda, ka vispirms vajag izdzēst kādu no esošajām. Heeeeeeeelp, esmu iesprūdusi

An ugly duckling has become a confident duck

RikuRaka
Varbut taa ir ziime, ka beidzot pietiek mainit profila bildi katram jaunajam komentaram, ko grasies rakstit?

Tu taču IT jomā strādā, ne? Paskaties kāds izskatās profila dzēšanas requests, es tikko pieliku bildi un izdzēsu to bez problēmām.

Veiksmīgā izdzēšana man izskatījās šādi (papildus headerim un visam citam profila izmaiņām/neizmaiņām) - tip aizsūta delete image un bildes nr.

------WebKitFormBoundaryQkNv60tTU0L9OgjXContent-Disposition: form-data; name="tx_calisuser_fecontroller[delete_image][]"
60115

Pamēģināšu no kompja, bet domāju, ka viņiem pārpildījās skaitītājs, kurš nodefinēts divciparu, jo uzkārās uz apmēram simtās bildes, jo es kovida ziņas liku katru dienu ar citu vīrusa bildīti. Tā kā skaitītājs pārpildītās, pārmet uz kaut kādu defaulto vai tuvāko kļūdu un rāda to sarkano.

Papildināts 20.03.2021 22:46:

Tā kā tajā jomā strādāju, ļoti labi apzinos, ka vēl nav piedzimis admins, kurš reaģētu uz viena lietotāja problēmu.........

Obidno ir, jo man mēnesim uz priekšu bija savākti smuki krāsaini vīrusiņi, kurus vairs nevaru izmantot

Jā, es nevaru izglābt visus pasaules kaķus. Taču varu izglābt šo konkrēto kaķi. Palīdzēsim kopā? Ziedo arī tu Biedrībai 9Dzīvības
Četri vēji

Pievienojos - es tikko izdzēsu to bez problēmām vienu no vecajām bildēm. Viss ok.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Es tak stāstu, ka manā gadījumā ir pārpildījies skaitītājs kaut kur kodā, jo bieži mainīju. Un tagad viss, mūžam jāpaliek ar šīm pagaidu bildēm

Jā, es nevaru izglābt visus pasaules kaķus. Taču varu izglābt šo konkrēto kaķi. Palīdzēsim kopā? Ziedo arī tu Biedrībai 9Dzīvības
SanSu

Tas, ka kāds nevar nomainīt 101 profila bildīti, gan varētu būt 101. prioritātes darbs

Simtu bučas, mīļie cālīšu ganiņi!!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417395