Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbi zvani.

raginagi

raginagi

Krievu valoda, kaut kas par naudu, biržu un peļņu. Vēl tak izrok LV numurus kur.

Aiz dusmām dāmai laipni paskaidroju ka pelnu diena 3,5 miljonus, un vņa mazliet smagi kļūdījās. Ātruma nekas cits prātā neienāca

Num +46 31 781 24 84

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Cucamonga

raginagi
Ir zvanījuši. No dažādiem numuriem. Arī Lietuvas, Čehijas un pat Latvijas.
Ja man labs garstāvoklis vius noskaidroju, runāju piekritu un beigās akai uzdot visus tos jautājumus no jauna. Atkārtošana zinaaanu māte. Esmu jau izbesijusi 3 zvanītājas. Esmu nolamāta par stulbu un aprobežotu. Nu jau kādu pusgadu nezvana.

Papildināts 18.03.2021 15:51:

Beigas tik pārjautāju-kam viņiem tik stulbi-vai uz šiem turas viņu bizness. Parasti klausule tajā gala tiek nomesta

He-he-he

Charly

Metu uzreiz nost un bloķēju numuru. Viņi gan zvana no citiem, bet atkal bloķēju.

raginagi

Man slinkums ilgi runāt ar svešiem, un sviestu klausīties.

Papildināts 18.03.2021 16:02:

Kuras valsts num tas ir?

Papildināts 18.03.2021 16:06:

Izrādās Zviedrijas numurs.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Sviestabeka

Principiāli atsakos runāt krievu valodā, tāpēc šie zvanītāji man nemaz nevar izskaidrot, ko vēlas. Nolieku klausuli un bloķēju numuru. Protams, viņiem ir citi numuri, bet kaut kad jau beigsies.

Bet es vispār ļauna. Ar pārdevējiem, izplatītājiem utt. nerunāju, uzreiz pieklājīgi pārtraucu sarunu, visus nr. bloķēju.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Cucamonga

Es esmu pacietīga un man vienmēr ir laiks. Kādēļ gan neuzklausīt cilvēkus, kuri domā, ka spējīgi ietekmēt jebkuru. Ietekmēt, iebiedēt. Šie patiesi ir reti bezkaunīgi. Un ļoti agresīvi. Esmu ziņojusi policijai. Un arī LMT. Pieņemu, ka daudzi salūzt tāda spiediena rezultātā.

Ar dažādiem tirgotajiem un aptauju veicējiem parasti aprunājos. Ik katram jāpelna nauda. Bet brīdinu, ka neko nepirkšu. Ja tikai tas ir galvenais mērķis, lai netērē laiku.

Papildināts 18.03.2021 16:29:

Ak tā. Man ir pamatotas aizdomas, ka šitie, neraugoties uz dažādajiem tālruņa numuriem, bāzējas tepat Rīgā.

He-he-he

Man vīru viens tāds bombardēja. Pēc kādas trešās, ceturtās reizes matom pasūtīja. Vairak nezvanīja.

Charly

Cucamonga
Tur jau tā lieta, ka aptauju veicēji pelna naudu tērējot manu laiku. Kāds man vai Tev labums no tā?

Kļavaslapa

Man reti zvana. Kādreiz metu nost, tagad man patīk panākt, lai viņi noliek pirmie (protams, ja man ir laiks) Tēloju, ka krieviski neko nesaprotu, pamatā tad šie nomet, tikai viens bija nekaunīgs, kas vāvuļoja ilgāk, bet beigās tāpat nometa.

Jasmiins

raginagi
Runa tikai latviski. Zinu, ka tiem, kuri zina krievu valodu loti labi, ir gruti automatiski neparslegties, bet tu pamegini. Viniem tik tiesam izbesi, ka kads runa tik nesaprotama valoda. Un ja, bazejas vini tepat Latvija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417413