Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbi zvani.

raginagi

raginagi

Runa tikai latviski. Zinu, ka tiem, kuri zina krievu valodu loti labi, ir gruti automatiski neparslegties, bet tu pamegini. Viniem tik tiesam izbesi, ka kads runa tik nesaprotama valoda. Un ja, bazejas vini tepat Latvija.
Paldies, nu ja vel zvanis, ta ari darisu.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Charly

Jums gan dzelzs nervi. Es nevaru izturēt kad viņi pāriet agresīvā runasmanierē.

Astoņmizu zobgrauzis

Es arī šiem pretī latviski un tikai. Pietiek atkārtot vienu - kam jūs zvanāt? kam jūs zvanāt? Paši pārtrauc zvanu.

Vēl mani bija apsēdis tv veikals. Pie trešā zvana piesaucu GDPR, lūdzu izņemt manu nr. no sarakstiem. Onkulītis taisnojas, ka numuru ģenerēja dators. Un taaaad... nākamajā reizē tēvē veikalZ mani apsveic dzimšanas dienā Tad gan piesaucu gan GDPR, gan PTAC. Es jau saprotu, ka tie cilvēki tur nestrādā aiz vieglas dzīves, bet man tā besī tie zvani darba laikā, izsit no sliedēm. Un varētu padomāt, ka pati neprotu internetā visādus mēslus sapirkties.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Pēdējais brīnums bij uzaicinājums e-pastā. Lai samaksājot 5 eiro par atmuitošanu par kaut kādu ārzemju paciņu, ko neesmu pasūtījusi. It kā no Latvijas pasta. Lai tik spiežot uz linka. Kā tad, šas!

Nākamais līmenis - es esmu reģistrējusies kādā tur fondā, kuram atņemta licence, viņi ir pārņēmuši saistības un grib man atmaksāt naudu. Bet vajagot identificēt mani un pārbaudīt reģistrācijas datus. Dažreiz parunājos, dažreiz nē. Bet zvana un zvana, un zvana. Visus bloķēju. Bite krāpnieku numurus nebloķē - par to viņiem liels fui!

Auguste

tie cilvēki tur nestrādā aiz vieglas dzīves

Es gan domāju, ka tieši pretēji, tie ir slīmesti, kas normālu darbu negrib strādāt. Parasti jau sagadās tā, ka šie zvana ļoti nepiemērotā laikā, kad nav laika izklaidēm pa telefonu. Kur vēl piemērotāku upuri, ja gribas izlādēties, rupji izrunāties un iznest smadzenes vienam anonīmam izplatītājam.

Jā, mana taktika arī- atbildu latviski, izliekos, ka krieviski nesaprotu. Uzreiz noliek.

Bet sen nav tā bijis, likās ka metuši mieru, bet nav tomēr tātad.

magoņmaizīte Berta

Es vienmēr Pirmā nolieku, pirms tam noskaitot penteri - Atvainojiet, neinteresē, lai jums jauka diena.

Kad es tādiem pateicu, ka nerunāju krieviski, man teica-kāpēc tu melo

zumza

Jā, mana taktika arī- atbildu latviski, izliekos, ka krieviski nesaprotu. Uzreiz noliek.
ha, uzreiz noliek, kā tad. Man jaunēklis pajautāja, cik viņam būtu man jāsamaksā, lai es neizliktos, ka nesaprotu. Atbildēju, ka viņam tik daudz nav.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417413