Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbi zvani.

raginagi

zumza
Nu redz...tu jau atbildēji uz jautājumu, tātad viņam bija skaidrs, ka saproti. Es parasti tikai kaut ko skandinu- ko gribējāt, ko pasaukt pie telefona. Un tādu bezsakaru neklausās. Vismaz man tāda pieredze.

Es līdzīgi kā magoņmaizīte noskaitu- mani tas neinteresē, visu labu. Un nolieku.

Likās, ka visi tā dara. Nemaz nezināju, ka daudzi uzklausa un vēl diskutē.

Cucamonga

ziile
Kurš diskutē. Kurš klausās. Visam piekrīt.
Tur nav ar ko diskutēt. Šie cilvēki ir kā tanki. Iet virsū neskatoties. Vēlos palikt laipna, arī visstulbāko cilvēku priekšā. Tā teikt, trenēju savu pacietību, neaizkaitinos un ņemot vērā sarunas biedra specifiku, mēģinu panākt pacietības zaudēšanu klausules otra galā. Sanāk labi. Trīs reizes nomet klausuli. Savukārt es esmu pats laipnības iemiesojums.

He-he-he

pelēkais nezvērs

Savukārt es esmu pats laipnības iemiesojums.

Mjā, ir patīkami parunāt ar laipnām sievietēm.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

adaata

Šiem atbildu, ka krieviski nesaprotu. Un atkartoju to vairākas reizes. Paši nomet klausuli.

Citiem pieklājīgi atkratos, ka neintersē un nepirkšu neko, nekavējot savu un viņu laiku. Žēl man viņu. Riebīgs darbs, it īpaši, ja sirdsapziņas balss skaļa.

no malas

Njā, vot, interesanti, ka cilvēkiem ir tās bremzes nomest klausuli. Ja tā loģiski padomā, vai tad tiešām šādās situācijās mums būtu jāsatraucas par psiholoģisko komfortu krāpniekam klausules otrā galā, kuram visticamāk ir dziļi pie kājas, vai tu no viņa atvadies "pieklājīgi" vai "nepieklājīgi"?

Ja runā krieviski, skaidrs, ka nekas labs nav gaidāms, tāpēc es bez paskaidrojumiem metu nost klausuli. Līdz šim vienmēr ir bijis tā, ka otrā galā to uztver, es teiktu, normāli, proti, neatzvana un liekas mierā 

a²+b²=c²

Kārtējais lohotrons, es sāku runāt latviski, viņi lūdz vai nevarētu es krieviski, es tik latviski laižu, paši nomet

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Ja nav laika un vēlēšanās - sarunu neturpinu. Ja velk uz jokiem un ir brīvs brīdis - ļauju izpausties, uzdodu debilus jautājumus un paužu fantastiskus apgalvojumus. Lai cik tas jocīgi nebūtu, vēl joprojām ir cilvēki kas "iekrīt".

Bet es arī (savu iespēju robežās) atbildu uz visādām normālām aptaujām pa telefonu, tas aiz cieņas pret cilvēkiem, kas dara šo darbu.

Kļavaslapa

vēl joprojām ir cilvēki kas "iekrīt".
Dažreiz iedomājos-bet kas ir tas kā dēļ iekrīt? Ja cilvēki uz šo neparakstītos, nezvanītos. Kā cilvēks var būt tik glups, lai skaitītu savu naudu nezin kam, lai dotu piekļuvi kontam? Nemaz nerunājot par to, ka par šiem krāpniekiem regulāri atgādina ziņās. Un vēl interesantāk ir tas, ka iekrīt cilvēki, kas ir bijuši spējīgi kontos uzkrāt pat vairākus desmitus tūkstošu, tātad pilnīgi glupi nav. It kā.

Visu nosaka garastāvoklis un laiks - ja ir laiks un labs garastāvoklis , tad aprunājos . Pajautāju , kāpēc viņi piedāvā man neko nepelnošu naudas ieguldījumu . Ja sāk skaidrot , ka pat ļoti labi var nopelnīt , tad prasu , kāpēc paši tur neiegulda un nepelna lielo naudu . Ja saka , ka iegulda un pelna , tad prasu - kāpēc tāds turīgs cilvēks nīkst pie telefona . Saku , ka neviens miljonārs nesēž pie telefona un neapzvana visus pēc kārtas . Vēl laipni piedāvāju , ka lai piezvana man tad , kad reāli nopelnīs savu pirmo miljonu , ja vēl atcerēsies par mani .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417413