Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbi zvani.

raginagi

tulipe

Ozolaziile
Man atbildēja - hujova tad viņš dzirdēja visu latviešu valodas grīdlīstes līmeņa fondu. Laikam saprata, jo nolika..

Man arī reizēm šie zvana. Runāju latviski. Pēdējās reizes jau uzreiz brēc- ko tu melo, davaj runā krieviski. Laikam izbesīti. Vienīgi nav saprotams, vai viņi patiešām domā, ka pēc tik jauka ievada es varētu viņiem ielaisties kadās darīšanās. Metu trubu nost.

Duujaa

Par laimi ar šiem krieviem nav bijusi darīšana. Bet briesmīgi stāsti, bažas virsū un čakarē dienu.

Lihen

Es šiem latviski gāju virsū ar jautājumu no kurienes mans nr un ka vērsīšos datu valsts inspekcijā. šie met nost. Bet izbrīna, ka šie krāpnieki nu pilnīgi ņifigā latviski! Palīgskolas beiguši vai ārprātā principiāli? Un ja tā, tad kāpēc iedomājas, ka latviešu cilvēki ļaus sevi čakarēt nekulturāliem krieviņiem?

zumza

vigija
Nu redz...tu jau atbildēji uz jautājumu, tātad viņam bija skaidrs, ka saproti.
Ņea, līdz tam jautājumam mēs labu brīdi runājām katrs savā valodā, pēc tā jautājuma sasmējos un apnika ķēmoties. Drīzāk šiem ir pašiem sava datubāze, kur pieķeksēts, kurš ir runājis, cik tālu pasūtījis.

Lihen
izbrīna, ka šie krāpnieki nu pilnīgi ņifigā latviski! Palīgskolas beiguši vai ārprātā principiāli?
Par to gan nemaz nebrīnos, jo pilnīgi iespējams, ka tie nemaz ar nav Latvijas vietējie šmaukļi. Pirms kādiem gadiem pieciem, kad šits` sākās, zvanīja pārsvarā no leišu numuriem. Jau vēlāk apguva jaunākas hakeru tehnoloģijas, kas maldīgi rāda - zvana no vietējā numura. Dažs labs ir smagi ieberzies, jo "zvanīja" no bankas telefona, tālab noticēja un pakāsa pieklājīgas summas. Tie gan ne "investīciju baņķieri", bet vēl slīpāki maitas.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Lilija

man arī pēdējā laikā ir sākuši zvanīties no igauņu numuriem. uz jautājumu, kur ir dabūjis manu numuru, teica, ka es esot meklējusi nopelnīšanas iespējas. nu jā, beigās aizgāja paaugstinātos toņos. brrr... ļoti nepatīkami šmaukļi. protams, nobloķēju un piezvanīju Bitei, bet, pēc iepriekšlasītā sapratu, ka viņi ar tiem numuriem neko nedara...

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Lihen
Tie blēži nav no Latvijas.

Papildināts 22.03.2021 08:10:

Visticamāk viņi te zvana visiem pēc kārtas. Nav jau liela māksla zināt, kā Latvijā tiek veidoti mobilo telefonu numuri.

Ir visādi tie zvanītāji, esmu uzķērusi sakarību, ka daļa zvanu parādās, kad ārzemju pasākuma, kurā strādāšu, organizators publicē kādus dokumentus.

labrencija

Nesen sāku saņemt laika ziņas-brīdinājumus par Islandi. Sūta Safetravel. Jau trešā ziņa par vulkāna izvirdumu.'' Šodien ļoti slikts laiks - stiprs vējš ar lietu/sniegu. Neejiet skatīties vulkāna izvirdumu. Nekādā ziņā neejiet !''

Kā laitiek vaļā no šīm īsziņām .

Var vienkārši pārtraukt sarunu un nolikt klausuli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417413