Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbi zvani.

raginagi

garmate

labrencija
Un tev nemaz, nemaz negribas iet to vulkānu skatīties?

Man vienreiz tāda zvanītāja pati pārtrauca sarunu. Viņai fonā bija kaut kāds nesaprotams troksnis. Es pārspīlēti lauzītā krievu valodā lūdzu noslēt to fonu, jo jau tā slikti saprotu un tagad vēl nedzirdu. Uh, ka sadusmojās tā, it kā es viņai būtu piezvanījusi visnepiemērotākajā brīdī. Sagrieza visu otrādi .

SanSu

Kur jums tik daudz laika ar tiem zvanītājiem meņģēties?

Jasmiins

Tiem, kas iesaka vnk nolikt klausuli- jus laikam neesat saskarusies ar tiem psihajiem "no fondu birzam". Tas nedarbojas. Vini zvana ka traki non-stop. Tu noliec, megini telefona to nr nobloket, bet fiziski nepaspej, jo vini zvana atkal un atkal. Un ta padsmit reizes. Nu nav tie "cilveki" normali. Es nerunaju par top-shop vai sektantiem, bet tiesi par tiem, kuri neruna latviski, un grib dalities ar tevi ar iespejam nopelnit. Brrrr.... Tagad vispar viniem ir ista medusmaize - ja agrak daudzi (tai skaita es) necel svesiem numuriem, tad tagad visi cel visiem, jo korona. Un visi gaida kurjerus un sutijumus, un vel nezin' ko.

SanSu

Vini zvana ka traki non-stop. Tu noliec, megini telefona to nr nobloket, bet fiziski nepaspej

Nobloķēju bez problēmām. Tad vēl no viena vai diviem numuriem zvanīja, tos arī nobloķēju. Vairāk nav redzēti

raginagi

AtbildētJa vēlaties ievietot kādu daļu no citiem paziņojumiem šajā lapā, izdaliet to ar peles kreiso taustiņu un nospi
Nezinu, pec manas runas, ne reizi vairs nav zvanijusi. Pat neblokeju, jo jega? Zvanitu no cita numura.

Papildināts 23.03.2021 13:46:

Bija ideja so numuru iebazt kada iepazisanas saitā, bet nu ok..slinkums.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Jasmiins
Vini zvana ka traki non-stop
Nu nez, kas tevī bija tāds. Laikam juta ka ir kādas cerības no tevis kaut ko izspiest.

Man kad nolika, vairs nezvanīja ne reizi.

Jasmiins

vigija
Ne, es izbesijos un vinu laikam kaut ka aizvainoju. Dzeks aizsvilas, saka zvanities. Kaut kada mirkli jau paspeju nobloket, pec n-tajiem zvaniem. Tagad macibu esmu guvusi- tikai latviski.

Lilija

Jasmiins
laikam kaut ka aizvainoju. Dzeks aizsvilas,

mans zvanītājs arī klausulē brēca, ka viņš man zvanīšot un daudz manāmi neadekvāts.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

no malas

Bet es varu palielīties, ka man vakar zvanīja no Svazilendas (numurs, kas sākas ar +268...). Diemžēl nekad neuzzināšu, kāda prieka vēsts būtu pavēstīta, jo, kā es pacēlu, tā klausuli nometa. Ja viņi tur tai galā cerēja, ka es atzvanīšu, tad tās gan bija veltas cerības

a²+b²=c²

ElbaRado

Visu nelasīju. Kā šādos gadījumos daru es: 3 sekundes pēc tam, kad kļuvis skaidrs, kas šis par zvanu, laipni pasaku "paldies, neinteresē" un nospiežu telefonā sarkano podziņu. Ļoti vienkārši. Iesaku.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417413