Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labo citātu krātuve - tā uzrakstīt it jāprot!

Raimonds1

Labi, skaidri, savā stilā rakstīti teksti, lai nepazūd.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18417435-korona-viruss-7dalaskaitam-atpakal/5/

RikuRaka Es nopirku to online kursu par izdegšanu un pirmo nodarbību noklausījos - nu kā ar nagu pa stiklu novilka aiz visa, ko piedzīvoju, kad izdegu.

Tā retrospektīvi atskatoties sapratu, ka nezināju, cik ļoti ofiss un viss tas došanās uz to process - drēbes, ķemmēšanās, transports, nepieciešamība kaut kur ēst "cilvēkos" izsūc enerģiju. Cilvēki apkārt darbā ir kolosālākie pasaulē, jauki utt, neviena slikta vārda!!!!! Taču sapratu, ka pati būšana "cilvēkos" vnk ne-re-ā-li sēdina introvertu un autistu baterijas , līdz ar to, lai noturētos kaut uz vietas, ir jāpieliek vairāk jaudas kaut kādā neapzinātā enerģētikas līmenī.

Darbs no mājām savukārt palaida to atsperi vaļā un, ieliekot it kā to pašu spēku, pēkšņi varēja uzņemt fantastisku ātrumu, jo vairs netiek sēdināta baterija ar fona aplikācijām. Ir gads apritējis darbam no mājām un joprojām no laimes viegli reibstu katru dienu. Nepiedalos korporatīvajās spēlītēs a la priekšnieka klātbūtnē jābūt īgnam, lai viņš visu laiku būtu spriedzē paturēt. Priekš kam, ja tā vietā var būt laimīgs un starojošs

Būtu šito sapratusi nn gadus atpakaļ, par tādu izdegšanu tik teikās būtu lasījusi.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18418897-bijusie/26/

Cit. - pārējo iesaistīto jūtas, emocijas nav nekas, jo ir laulības krīze

magoņmaizīte Berta

Aha, un pat ne laulības krīze, bet kādas infantilas un egocentriskas būtnes nezināšana, ko pati grib, un iedomāšanās sevi pasaules nabu esam Apnika paspēlēties ar Jānīti, atstāšu viņu smilškastē ar visām lellēm un mašīnītēm, aiziešu drusku ietusēt ar Pēterīti. Bet smilškaste joprojām ir mana, Jānītis mans un visas kūku formiņas ņemšu jebkurā laikā, lai Jānītis nmeaz neiedomājas nez ko. Jo es esmu pārāka par visiem - Jānīti, Pēterīti, un to sīko memļu Lienīti, kas tur tagad sākusi spēlēties, tikai manas jūtas, krīzes un patikšanas kaut ko nozīmē. Tas ir īss ieskats, ja vajag zināt, kas notiek tādas sievietes galvā. Redz, viedaminka zina, un viņai pat nav problēmu solīdi iztulkot - sak, nejaucieties laulātā pāra krīzē (respektīvi Sievas krīzē). Jo Sieva ir Tāds cilvēks, kura krīzes Visiem būs tolerēt. Vīra, otras sievietes, jaunā brūtgāna un bērna krīzes - tādu nav, ap VIP personu neviens cits neko nedrīkst ne cerēt, ne rēķināties, ne plānot, ne diespas - paģērēt. Bet zin, izskatās, ka vīrs ir uzrāvies uz otru VIP personu autores veidolā un šī paģērēs gan Ir tikai divi varianti izdzīvošanai - vai nu uzreiz aiziet, vai pārņemt vadības grožus, citādi tāda VIP persona visu turpmāko dzīvi diriģēs parādi ar savām liellopa tiesībām

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18418991-korona-viruss-03/27/

RikuRaka
Mazā lauku miestiņā pensionējās g ā., neliela omulīga praksīte. Atrada jaunu, enerģisku ārstu, kam nodot, visi nopriecājās, jaunais ārsts pierunāja no lielpilsētas atgriezties mājās pazīstamu māsiņu, nu tik būs. Un tad kā auksts ūdens uz galvas izrādījās, ka mazajā miestiņa praksītē nav invalīdu pacēlāja un atsevišķas tualetes viņiem. Jo pēc kaut kādiem pantiem vecajai ārstei bija atļauts piebeigt kā ir, bet, kad nāk jauns, visam jābūt pēc citiem standartiem. Nu labi, visi rupji nolamājās, bet atskrēja no pašvaldības mērītāji, izdomāja, ka vienu no logiem pārtaisīs par durvīm invalīdiem un noīsinās uzgaidāmo telpu un uztaisīs tur invalīdu tualeti.

Jaunais ārsts, spara pilns, zvana, ka pusgada laikā šo nokārtos, ka tikmēr strādās paralēli. Vuaļa, ierēdņi paziņo, ka praksi atļaus pārņemt tikai pēc pārbūves. Ārsts lūdzas, pacientu pārstāvji zvana un lūdzas, cilvēks ratiņkrēslā 30 gadus šajā mazajā miestiņā pat pa gabalu nav zvanīts. Nekā, ierēdņi ir nepielūdzami. Nav invalīdu tualetes - nebūs vairs mazajā miestiņā prakses

Tā nu vecā ārste, kura personīgu iemeslu dēļ nekādi nevarēja vēl to pusgadu nostrādāt (viņa drīkstētu strādāt paralēli pārbūvei), aizbrauca, sarunātā māsiņa ar nolaistu asti ieprasījās atpakaļ lielpilsētas darbā, no kura gāja prom

Pacienti daļa pārrakstījās pie ārstiem 50 km attālumā, tie, kuri nepaspēja, pie vēl tālākiem. Daļa nepārrakstījās nekur un turpināja gaidīt jauno ārstu. Pašvaldības mērītāji vēl pabraukāja uz tumšajām un tukšajām praksītes telpām, bet bez mazākā entuziasma. Beidzamais, ko dzirdēju, ka ārsta pasūtītajā projektā - toreiz, kad vēl domāja, ka nāks - invalīdu tualete esot 2 cm šaurāka nekā atļauts. Un ierēdņi kategoriski noraidīja, jo "negribot skaidroties ar Rīgu un palikt bez darba". Runā, ka jaunais ārsts tajā brīdī esot pateicis stipri necenzētu vārdu un ieteicis visiem doties tajā virzienā. Sausais atlikums: vēl vienā miestiņā cilvēki palika bez ģ ā Prakses omulīgās telpas, kuras desmitus gadu darbojās rūkdamas, stāv tukšas un tumšas Lauku publika - vecie utt cilvēki lielākoties - kurš parrakstījās pie tālajiem ārstiem, kurš atmeta ar roku, ka nav, ta nav Ierēdņi gandarīti, ka izpildīja visus NOTEIKUMUS Māsiņa zaudēja iespēju atgriezties laukos Jaunais ārsts kaut ko par ārzemēm runājis Tikai kaut kur pasaulē kāds abstrakts cilvēks ratiņkrēslā , cerams, ir dikti gandarīts par fantastiskajiem sasniegumiem un - ja nav viņam (neraugoties uz to, ka tur tāpat nerādīties), tad lai nav nevienam. Lūk, jums ĪSTĀ Latvija. Atcerieties šo, ja kāds ierēdnis kādreiz gaudos, kadl dziļajos laukos trūkst ģ ā ....

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419771-zviedrija-atnem-bernu-cik-pamatoti/14/

Ammmanda
Tu vari man pavaicāt, ja vēlies nevis pieminēt mani trešajā personā. Es tepat vien esmu.

Btw, nesaprotu tās pārspīlētās rūpes par svešiem bērniem. Īpaši tādas rūpes, par kurām tie bērni paldies nepateiks. Drīzāk tā tāda bezbērnu cilvēku pārākuma apziņa, ka ir atraduši vājo punktu, kā pavisam viegli salauzt tos dīvaiņus, kas izlēmuši laist pasaulē bērnus.

Man pusaudzes gados mājās bija situācija (ne kas ar vardarbību vai alko, bet specifiski, bērnam pilnīgi nepiemēroti pienākumi, kas mūsdienās būtu red flag). Lai vai kā es joprojām izvēlētos būt kopā ar saviem brīnišķīgajiem vecākiem, kam bija tobrīd tādi apstākļi kā bija nevis doties tur, kur kādai svešai tantei liktos, ka man būtu labāk. Es arī uzskatu, ka jāpalīdz vecākiem atrisinat tās problēmas, ko var atrisināt, lai bērni varetu palikt ģimenē. Bet tas tak nav mērķis.

Un tas bērns uzreiz pēc 18 gadu dz d kļūst par pieaugušo, kuru sāk ienīst kā pārējos pieaugušos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417451