Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atelpas brīdis

meitenes

Vai kāda ir izmantojusi BKUS Atelpas brīdi kā dienas centru vasaras brīvlaikā? Pieredze, ieteikumi utt?

Leila.

Cik es zinu, maksimums ir 10 dienas pēc kārtas var izmantot. Vai arī 7 dienas, kaut kā tā.

Mans bērns nevar vairs tādu pakalpojumu izmantot, jo viņam nepiemērotu aprūpi tur nepiedāvā, tāpēc svaigu atsauksmju man nav. Pēdējo reizi tur bija pirms 4 gadiem. Mans toreizējais iespaids - jebkurā laikā, kas neiekrīt vasarā, var laist. Vasarā tur ir daudz bērnu un vismaz toreiz - bija bardaks. Ja bērnam nav lielu iebildumu pret troksni un jandāliņu, tad var laist. Toties par nesezonu, ļoti labas atsauksmes, viss mierīgi, darbinieki arī bez stresa.

Leila.
Lasu, ka pakalpojums pieejams līdz 30 diennaktīm gadā - tad tomēr arī tas tiek dalīts sīkāk?

Leila.

meitenes
Jā. Tu nevari pieteikt, piemēram, uz 30 darba dienām. Tas ir domāts vairāku iemeslu dēļ - gan bērna interesēs, gan arī, lai nodrošinātu lielāku pieejamību visiem. Lai nav tā, ka viens bērns apmeklē 6 nedēļas pēc kārtas, bet citi vecāki nevar tāpēc izmantot. Tur jau ir ierobežots bērnu skaits. Manuprāt, 10 bērni. Laikam. Vislabāk jau pašai piezvanīt un noskaidrot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417551