Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Invictus 2.0

PEPVP

Hei! Vēlos apjautāties par šo modeli, esmu noskatījusi, bet gribu kādu atsauksmi dzirdēt no Jums! Kādi lietošanā un vai ir piemēroti bezceļiem?

Kokopelli

PEPVP
Par 2.0 versiju nezinu, bet pēc bildēm spriežot izskatās, ka varētu būt labāki par pirmo versiju. Katrā ziņā pirmā versija bija braucama tikai un vienīgi pa līdzeniem ceļiem. Mazākais grubulis, akmentiņš - un viss kratās. Tas anti-shock ir tik stingrs, ka principā, lai tas strādātu, man pašai vajadzētu tur sēsties iekšā. 3-4kg bērns - tas nav nekāds svars. Katrā ziņā mans sapnis pa vazāšanas pa mežiem izpalika, jo rati tam galīgi nebija piemēroti. Tiem 2.0 izskatās, ka ir nopietnāka amortizācija, bet, tas būtu jāpačamda veikalā uz vietas tomēr.

Taču ir arī savi plusi: viegli manevrējami, viegli pēc svara, viegli kopjami/tīrāmi, patika komplektācija, kulba priekš ziemas ļoti hermētiska, bet vasarai forši tas iestrādātais tīkls. Tā kā man rati bija jāstaipa uz/no n-tā stāva, tad man bija būtisks kopējais svars.

Pie mīnusiem vēl varētu pieskaitīt to, ka šiem ratiem (arī 2.0, kā skatos) ir īsa garenbāze un augsts smaguma centrs. Kamēr bērns ir kulbā, vēl ir ok, bet tiklīdz jau ir sēžamajā daļā un sīkais dīdās, tad principā visu laiku ar abām rokām ir jāturās pie ratiem, lai jebkurā brīdī varētu ķert ratus, lai negāžās.

Ja plāno daudz vandīties pa meža ceļiem un Tev nav jādomā par ratu staipīšanu pa kāpnēm, un vispār par ratu uzglabāšanu, tad es tomēr rekomendēju emaljungas tipa ratus - pumpējamie riteņi, kārtīga amortizācija, utt. Laukos mums bija no radu bērniem palikuši lietošanā kaut kādas nezināmas firmas veci poļu rati - tādi klasiskā stila, pumpējamie riteņi, relatīvi zems smaguma centrs. Lūk, tie bija riktīgs braucamais dampis. Pa visiem bezceļiem, saknēm, utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417557