Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

“Veikalos tirgo indīgus augus?” Māmiņu pārsteidz meitas ādas reakcija pēc lapas noplēšanas populārajam telpaugam – dīfenbahijai

Strauji tuvojamies brīdim, kad skolas programmas mudīgi jāpapildina ar tēmām - neēst visu ko redzi, ja neesi drošs par to, ka tas ir ēdams, negrābsties gar to, ko nepazīsti, priekšmeti mēdz gāzties, ja tie nav stabili (ar eksperimentiem drošā attālumā vai video versijā).... Drīz atliks krātiņi un polsterētas istabas, jo veselais saprāts izzūd vismaz daļai no iedzīvotājiem...


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!


Patricia L

Bet joku lapās bieži klejo dīvainas instrukcijas, par kurām saprātīgs cilvēks pasmejas, bet acīmredzot kādam tās vajadzīgas. Neēst, nedzert, nebāzt degunā, atvērt šeit utt..No sērijas nelikt kaķi mikrenē.

pece
Ja augs ir tik indīgs, ka to nedrīkst apkopot bet cimdiem, tad piekrītu, ka par to vajadzētu brīdināt.

Sviestabeka

Tagad laikam dumjāki bērni dzimst. Vai vecāki nav gudri. Nezinu. Mani bērni nebija no paklausīgo gala, bet magnētus un istabas augus neēda. Pat prātā neienāca, ka kaut kas tāds varētu notikt.

skolas programmas mudīgi jāpapildina ar tēmām - neēst visu ko redzi, ja neesi drošs par to, ka tas ir ēdams, negrābsties gar to, ko nepazīsti, priekšmeti mēdz gāzties, ja tie nav stabili (ar eksperimentiem drošā attālumā vai video versijā)
Līdz skolai tie bērni var neizdzīvot. Man jau šķiet, ka elementāro drošību vecāki iemāca.


Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.


Es sapratu, ka tas bērns pavisam mazs. Bet varbūt kārtīgi neklausījos.

Cucamonga

Nekas vairs neizbrīna.


He-he-he

Nesaprotu kapēc tādas indīgas difenbahijas būtu jātur mājās, ir citas, daudz skaistākas puķes. Manuprāt, labāk audzēt tādas, kas drošas bērniem un mājdzivniekiem.

SanSu

Tartu
Ja bērns ir pavisam mazs, visu bīstamo novāc vecāki.

Papildināts 24.03.2021 13:22:

Pirmais raksts, ko dod google par difenbahijām

https://www.delfi.lv/majadarzs/telpaugi/pieticiga-un-indiga-skaistule-difenbahija.d?id=50872857

INDĪGA!

Conejito

Nu, moins, izrādās, veikalos tirgot drīkst tikai ēdamas lietas, jo bērneļi iet un pagaršo visu, kas nav seifā. Izlasīju, nosmējos. Saprotu to daļu par aiztikšanu. Pašai ir bijis, ka no ratiem pēkšņi pastiepjas roķele un saķer, ko nu var aizsniegt. Baigi jāuzmanās, ja nākas iebraukt ar ratiem, jo bieži vien preces krauj tik tuvu, ka knapi var izlīst cauri. Kā saka, ja gribi asas izjūtas, ieej ar 1gadnieku ratos pirms Ziemsvētkiem Senukajā izvēlēties egļu rotājumus. Indīgus augus labāk būtu gluži veikala ejas vidū nelikt..

Bet mammis satraucas par apēšanas briesmām. Nuuuu, tas jau interesantāk, kā bērnam veikalā izdodas nograuzt puķes lapu. Es teiktu, ka alkoholu toč nedrīkst tirgot, ja nu atskrūvē un izdzer..

Papildināts 24.03.2021 13:36:

Mājās mums visaa puķes ir evakuētas pie omes uz pārdzīvošanu, kamēr bērni paaugsies. Palikušas 2 mikropuķes plauktā pie sienas. Tur pagaidām neviens vēl netiek klāt.


Vispār jau sniegpulksteņi un narcises arī ir indīgas. Tās tad ar nedrīkst tirgot. Sāls, cukurs ar lielās devās indīgi, izsniegsim katram tikai dienas devu. .....

Tas laikam pieder pie izdzīvošanas prasmēm - neēst visu ko ieraugi, negrābt visu ko redzi, mūsdienās ir švaki ar izdzīvošanas instiktu.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577