Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

Tas, ka mazs bērns var gribet noraut augam lapu un arī mēģināt pagaršot, ir pilnīgi normāli. Taču, manuprāt, saprātīgi cilvēki tad, kad bērns kļūst gana kustīgs un patstāvīgs, apdomā, kas viņiem mājās stāv bērnam pieejamā vietā un vai tas nevar bērnu apdraudēt. Un otrs - kad pērk kādu augu, vai tad to dara uz dulli? Tak normāli būtu noskaidrot, kas tas ir, kā to kopt utt. Un tad jau arī uzzinātu, ir vai nav indīgs, jo tas parasti ir rakstits. Arī hiacintes ir indīgas, sniegpulksteņi, narcises, krokusi un vēl šis tas plaši sastopams.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

adaata

Vispār jau nebūtu slikti, ja uz tāda auga etiketes būtu norādīts, ka indīgs. Ne visi interesējas par istabas augiem un to indīgumu.

Cita lieta ir - bērnus pieskatīt, lai vismaz veikalā neplucina augus. Zinu jau zinu, ka ir vecums, kad ķer, grābj un uzreiz bāž mutē visu, ko redz, bet nu tomēr..

Conejito

S.Dzeina
Es sapratu, ka mammas sašutums bija par to, ka bērns turpat veikalā to puķi noēdīs. Varbūt ne tā sapratu.

Papildināts 24.03.2021 15:25:

adaata
Imho, es esmu redzējusi norādes, - indīgs mājdzīvniekiem vai ko tādu. Jo, jā, labu gribošas omes un tantes mēdz uzdāvināt. Bērnus mēs visi tomēr diezgan sargājam, bet cik nav dzirdēts par kaķiem, kas apēd ne to.

Mdā, kurš vispār nezin, ka difenbahijas indīgas.

Nu ok, ja tomēr nopirkusies tikai aiz smukuma, tad kaut ieguglēt. Man likās, ka visi tā dara.

Papildināts 24.03.2021 16:16:

A kā vispār var neinteresēties par indīgumu, ņemot vērā, ka tik daudz indīgo starp šiem dienvidu augiem. Tak dārzā stādot arī izpēta, vai nav indīgs, kāpēc istabā turot ne?

Conejito

Juneberry
Nu, es nezinu. Man vispār nav ne jausmas, kuri istabas augi ir vai nav. Bet es nedodu bērnam ēst nevienu no tiem,pieņemot,ka veselīgs nav neviens.

Hiāra

Lasīts soc. tīklos.

"Ņuņņājošo knēveļu problēmas radās brīdī,kad jaunie vecāki saklausījās tādus modernās audzināšanas padomus kā"bērnam nekad nedrīkst teikt"nē"!

Pagāja laiks un vesela vecālu-lupatu paaudze radīja neaudzinātu, izlutinātu un visatļautības pilnu bērnu baru.Kad bērnu uzvedība kļuva pilnīgi nekontrolējama-radās mīts par "indigo bērniem", jo daudz vienkāršāk ir stāstīt visiem,ka Tavs super-duper apdāvinātais bērns ir īpašs un viņa histērijas ir pilnīgi normālas, nevis atzīt,ka esi bijis nekam nederīgs vecāks, un neesi bērna audzināšanai veltījis pietiekami daudz laika."

Cucamonga

Mdā, kurš vispār nezin, ka difenbahijas indīgas.
es pat nezinu kā šī puķe izskatās. Varbūt arī zinu, bet nezinu nosuakumu.

Vispār - bērniem mācu, ka viss mutē nav jāliek, kamēr valodu nesaprata - pati sekoju, lai neko "nepiederošu". mutē neliek.

He-he-he

adaata

Juneberry
Mdā. Es, piemēram, nezinu kā tas laksts izskatās.

Un, ja tas laksts rada akūtu reakciju vien saskaroties, vai nu tas par visām varītēm ir jānovieto vietā, kur to viegli aizskart?

Ja ieviestu mājās, guglētu un skatītos. Pēc šīs loģikas, pirms ieiešanas veikalā jāguglē?

Šajā gadījumā ne jau veikals un laksts vainīgs, bet bērns, kurš bojā veikala ekspozīciju.

Papildināts 24.03.2021 18:37:

Un attiecīgi arī mamma, kura savu lolojumu nepieskata.

Es piesakos pie tiem ,kuri tādu nosaukumu nav pat dzirdējuši

Tādām debīlajām labāk nevairoties. Debīls māmuķis.

Papildināts 24.03.2021 19:14:

Sviestabeka

Jā, arī tie magnētu rijēji, dumji bērni, kuram kaut kāda smadzene nerīs magnētus. Dabīgā atlase. Tā kura kādu laiku atpakaļ magnētus sarijās liela skuķene jau, skolniece

Papildināts 24.03.2021 19:20:

Hiāra

Šito biju lasījusi, labs bērnels nav nekāds indigo bet neaudzināts gavņuks.

Papildināts 24.03.2021 19:21:

Tagad atkal 2 slimnīcā magnētus sarijušies

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577