Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

ibica2
Kas ar tiem magnētiem, kur viņi tos dabū?

Difenbahija izskatās tā! Un visos laikos ir bijuši nepieskatīti bērni, kas kaut ko bīstamu sadara! Padomju laikā dzēra etiķa esenci un dedzināja visu barības vadu!

Dīfenbahija | telpaugi

Papildināts 24.03.2021 19:42:

Tas magnētu konstruktors, kuru tagad rij izskatās šādi:

Magnetu konstruktors - Salidzini

Skudra73 mums difenbahijas gandrīz vienmēr ir bijušas mājās, bērns neplūkāja un neēda. Tāpat etiķa esence manā bērnībā bija, prātā nenāca dzert. Cik stulbam jābūt bērnam.

Papildināts 24.03.2021 20:13:

sandalkoks tādi konstruktori kā Skudra73 ielika

Papildināts 24.03.2021 20:14:

Tādas bumbas bija skolniece vairākas norijusi

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Conejito

Diemžēl norij un izdzer arī pavisam mazi bērni. Jā, lasīju par tiem diviem jaunajiem magnētu keisiem. Gribas teikt kā tas dakteris teica "vecāki ir debili". Ko citu var pateikt. Ne jau bērni vainīgi.

Papildināts 24.03.2021 20:35:

Ja puķi var (teorētiski) ātri noplūkt un iebāzt mutē ciemos pie tantes, daktera uzgaidāmā telpā vai vienalga, tad kā vēl tagad var būt, ka kaut viens lai cik debils cilvēks nav dzirdējis par to, katie magnēti ir bīstami.

Nē, nu visādi var būt, varbūt man vnk laba atmiņa, tāpēc zinu dažādu puķu nosaukumus. Kaut kad puķu veicī pirku alstromērijas un pārdevējai atkārās žoklis, ka kāds zin nosaukumu. Man tā likās tāda basic lieta, apmēram tas pats, kas zināt gerberas vai narcises. Jāpiemin, ka man nav zaļo pirkstiņu, mājās nekad nav bijis vairāk par 2 augiem. Un bioloģija skolā riebās .

Papildināts 24.03.2021 22:48:

Man 9 gadnieks netīšām norija vienu nieku lēkādams pa māju. Tā epopeja bija briesmīga.

Tā ka manuprāt nav tāda vecuma, kad sīki magnēti būtu droši.

Sviestabeka

Conejito
kā vēl tagad var būt, ka kaut viens lai cik debils cilvēks nav dzirdējis par to, katie magnēti ir bīstami
Manai meitai tie magnēti bija mīļākās rotaļlietas. Tiesa gan, saprātīgā vecumā. Nekas nebija bīstams. Spēlējās stundām.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Hiāra

Pareizi Pēteris Kļava teica,ka daļa vecāku ir debīli!

Mēs tādus neaudzinātus, izlaistus knēveļus redzam katru dienu. Atnāk tāds, vēl neesi paspējis iesaukt kabinetā,jau ārdās, sper mammai, kliedz! Lieki piebilst,ka māte bezpalīdzīgi noraugās notiekošajā un cacojās. Pēc tam parādās sūdzības internetā ar šausmu stāstiem-bērns pie zobārsta vai higiēnista. Pat pieskāries neesi! Ko tie vecāki mājās stāsta? Laikam,ka neko nedarīs. Tad ko nāc labot zobus,ja neko nedarīs? Ej uz pilno narkozi un maksā tos n tos simtus, nevis čakarē darbiniekiem, nervus!

Mana meita arī psihoja pie zobārsta, vēl tagad panika, kad asinis jānodod. Un mēs vecāki, tur neko nespējam ietekmēt. Visādi citādi, adekvāts, gudrs bērns, ar daudziem sasniegumiem.

Manai meitai arī šausmīgi bail no higiēnista, jo nekas pasaulē neesot pretīgāks par to ķēpu, ko beigās uzsmērē. Pie zobārsta arī bail, bet ne jau tik ļoti, jo iztur pat šprici.

Tā ka manuprāt nav tāda vecuma, kad sīki magnēti būtu droši.
Adatas arī nav drošas - aizliegt mājās turēt adatas! Plakanās krona baterijas visādām ierīcēm - tās arī aizliegt! Un nažus arī vajag aizliegt - var sadurt, sagriezt!

Es nesaprotu, kā mēs bērnībā izdzīvojām - i etiķa esence mājās stāvēja, i visādas krāsas, lakas, šķīdinātāji. Tāpat bijām iedresēti nekāpt un nestabilām lietām, tagad redz apgāza kumodi uz tās rāpjoties, iesūdz tiesā, ka nebija uzrakstīts, ka nedrīkst.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577