Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

Īstenībā es piekrītu. Bet arī saprātīgs liels bērns netīšām var norīt. Un tad es arī būtu vainīga un debīlā māte, ja tas būtu tomēr kkas bīstams. Btw, man skolasbiedrene mājturības stundā norija adatu. Arī netīšām.

Papildināts 25.03.2021 14:05:

Mēs ar vīru vakar smējāmies, ka arī auto nedrīkst pārdot, jo tie var avarēt.

Hiāra

AuraAura
Juneberry
Nu bet Jūs arī bērniem stāstiet,ka pie zobārsta vai higiēnista neko nedarīs? Tad jau bērns arī nesaprot,saka,ka nedarīs, bet dara!

Ietekmēt var daudz. Rādiet piemēru, runājiet! Nepatīk ķēpa,ko smērē, ir mēle mutē, sakiet,ka nevajag. Viss ir vienkārši.

Mana kolēģe teica,ka viņai nervi vairs netur ar bērniem krāmēties(runa par kaprīziem un izlutinātiem) un vairs neslēgs līgumu ar valsti. Un pareizi dara!

turpat veikalā to puķi noēdīs
Ak, dies! Arī ja tas augs nav indīgs, nu, nevajag to ēst! Var palikt nelaba dūša, piemesties alerģija.

Droši vien, ka ir bērni, kas visu ķer un grābj, un bāž mutē. Bet vecākiem tā kā vajadzētu zināt, ka viņu bērni tā dara, un attiecīgi viņus uzpasēt.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Hiāra
Un tu arī neslēdz vairs līgumu ar valsti, nevajag. Ja nemāki. Ir pilns ar speciālistiem, kas māk! Un nekādas narkozes nevajag. Tikai cilvēcību un vēlmi strādāt.

Resnā Žurka

Ir jau vecāki, kam netraucē, ja bērns visu plēš un visus mēslus bāž mutē. Tikai atkal citi vainīgi, ka nav cukurdupsim ceļu iztīrījuši un sū@s mutē gadījies

Hiāra

Aha, tagad jaunais mīts, ka bērni baidās no zobārsta, ja teikts, ka neko nedarīs, bet dara. Īstenībā vnk bail. Nepatīk skaņas, sajūtas.

Man viens no bērniem 3 gadu vecumā mierīgi gāja pie zobārsta, pacieta visas urbšanas. Pilnīgi īzī, skatījos un smējos. Nu pilnīgi kāju pār kāju pārlicis, stiloja ar saulebrillēm, ko daktere viņam uzvilkusi. Un tā arī tagad, zobārsts ir sīkums. Savukārt otrs bērns, nu pilnīgs čau. Labojām narkozē, jo vispār nevēra muti vaļā. Tas gan bija kad pavisam maza. Tagad ir stress, bet saņemās. Nu labi, uz higiēnu jau arī saņēmās, bet kamēr atradu mājās noslēpušos (vizīte pēc 15 min). Pēc tam pārmeta, ka esmu ļauna, ka vedu uz tādām mocībām. Eh, nu tā jau tā vizīte knapas 20 min un ja es to ķēpu atņemu, tad kas tur paliek? Vispār kas tas ir, ko tur ķēpā? Varbūt tiešām nakamreiz pateikšu, lai neliek. Sorī par beztēmu.

Derpine

Dabiigai atlaisei arii tak kaadu vajag

Cucamonga

Atvainojos par offtopiks, bet ja man jāņem analīzes pacientam, kurš ārdās, vecāki nespēj savākt un nomierināt-man ir tikai viens priekšlikums-mēs ar kolegi izraidām no procedūru telpas mammu. Un turam pašas. Na mamma nepiekrīt, bet nespēj savu lolojumu noturēt tā, lai es varu iedurt adatu-tā nav mana problēma. Nesūtu. Lai raksta atteikumu no ārstniecības. Piruetes negriežu, neucinoa un nelalinu.

He-he-he

Derpine

Cucamonga
Nu ir mediciinas darbinieki, kuri var visu sarunat ar siichiem un VISAADIEM sichiem. Bet ja berna priekshaa ir gestapo ar adatu un attieksmi "do roku!" - tad kads brinums, ka nevar iedurt to adatu. Man jau liekas ( un NE no serijas- ka liekas tad japarkrustaas), ka stradat ar siichiem ir jastraadaa tiem cilvekiem, kuriem reali patiik beerni un arii sveshi beerni ne tikai savi, taa teikt- jaabut iipashai misijai. Ja taa nav - tad jaastraadaa ar pieaugushajiem. P.S. Un man arii ne ipashi patik sveshi berni un medikis neesmu un labi vien ka taa

Hiāra

eseni
Es strādāju ar bērniem,kas ir paklausīgi un nekaprizējas. pārējie,lai iet citur.

Juneberry
Tā ķēpa ir F aplikācija,kas pasargā zobus no jūtīguma pēc pulēšanas un aplikuma noņemšanas.

Man nāk ļoti daudz vecāku,kas kabinetā saka, Tev neko nedarīs, tikai apskatīsies. Un tad es tikai apskatos arī.

Papildināts 26.03.2021 06:27:

Cucamonga
Jums vēl Olsena nav ciemos uzkūlusies? Tā taču panāca,ka cukurdupša vecāki sēž kabinetā un lūr uz nagiem.Bet reāli bērni ir mierīgāki,ja vecāku nav blakus procedūras laikā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577