Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

Cucamonga

Derpine
Atvaino-es neko neprasu un nepieprasu. Esmu pacietīga, laiks man atmaksāts par 24h. Stāvu un gaisu "cirka" beigas" un iespēju sākt strādāt. Personīgi uz duršana neuzstāju.

Papildināts 26.03.2021 07:08:

Hiāra
Man nav iebildumu, ka sēž. Netraucē. Bet ja bērns ārdās tā, ka rokas, kājas iet pa gaisu-es varu arī Olsenai (ja tāda atnāks), mēģināt veikt manu darbu.

He-he-he

Hiāra
Nē, nē mēs nerunājām vispār, nestāstījām...tukša mute izrunāta un izskaidrota. Gan ar labu, gan ar sliktu, ar kukuļošanu un draudiem. Fobija tā ir. Vienreiz izdzina no kabineta. Par laimi atradās ārsti, kas tika galā, un tagad, iet pie kolosāla vīrieša, kas mācēja viņu noskaņot sev par labu. Vēl tagad liela meitene, nobirdina asaru un trīc, kad šprici ierauga, bet viņš māk un var. Ne katram tas ir dots. Īsts profesionālisms, izpratne strādāt ar bērniem.

Papildināts 26.03.2021 08:28:

Tev tas nav saprotams, tā pat kā citiem, piemēram Tava stresošana par pulksteņa griezšanu, jau kuro gadu...

Hiāra

AuraAura
Jā, labi,ka var pie kāda aizsūtīt! Es to daru ar lielāko prieku.

Un strādāju ar bērniem un vecākiem, kuri ar prieku sadarbojas.

Papildināts 26.03.2021 11:46:

Tava stresošana par pulksteņa griezšanu, jau kuro gadu...

Salīdzinājums pilnīgi garām.

Papildināts 26.03.2021 11:47:

Cucamonga
Bet ja bērns ārdās tā, ka rokas, kājas iet pa gaisu-

Nu tur tiešām izdzīt no kabineta un sūtīt prom uz narkozi.

Papildināts 26.03.2021 11:49:

laiks man atmaksāts par 24h.

Mums gan tikai pēc padarītā. Un vēl tās valsts atmestās kapeikas,kas nenosedz pat pašizmaksu.

Hiāra oi, es tādus rupučus redzu katru darba dienu. Ir ļoti neaudzināti, izlaisti kverpļi. Ne tikai pie ārsta kabineta viņi sper mamaškai, arī b/d garderobē ar kulaku mauc pa vēderu un bauro

Papildināts 26.03.2021 12:17:

Hiāra ir zobārsti kuri bērnus neņem pat par naudu, nemaz nerunājot par bezmaksas un tad mātītes ķērc, ka bēēērniņu uz haļavu nevar nekur pierakstīt. Tāpat ir viesnīcas kur ar kverpļiem negaida, jo ir pieredzējuši neaudzināto bērneļu izgājienus. Dzīvokļus negrib izīrēt ar bērneļiem

Papildināts 26.03.2021 12:21:

Cucamonga pilnīgi pareizi, mediķim nav jāucinās un cirks jārīko.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Cucamonga

Hiāra
Es strādāju dežurrežimā. Man darbs var būt ļoti daudz, gan ļoti maz un reti-vislar nemaz.

He-he-he

Hiāra

ibica2
Nu bērns no bērna atšķiras. Man, personīgi, nekad nav bijis jāpiedzīvo kauns par to,ka mani bērni nemācētu uzvesties pie ārsta! Ja bija jāiet, gāja un darīja. Bailes ir visiem, arī man! Ar bērnu ir jārunā. Un jārunā tā.lai bērns ieklausās.

Tāpēc redzot tos bezpalīdzīgos vecākus,kas bērnam lūdzas, atver mutīti, Tev neko nedarīs, ziniet gribas pasūtīt labi tālu uz neatgriešanos.

tagad jaunais mīts, ka bērni baidās no zobārsta, ja teikts, ka neko nedarīs, bet dara
Tas nav mīts. Bērns ir noskaņojies, ka būs tā, kā teica mamma (tētis), un, ja tā nav, tad notiek kas nepareizs un slikts.

Konkrēts piemērs no manas bērnības - jau saprātīgā 7 gadu vecumā nācās veikt nelielu manipulāciju ar smaganas atbīdīšanu, lai novērstu spraugu starp priekšzobiem. Mamma paskaidroja, ka man uz zobiņiem uzpūtīs aukstumu un tad tur ko darīs. Ok, sagatavojos uz to. Diemžēl parādījās kārtīga šprice (vietējai anestēzijai). Ko?! Mamma neko tādu neteica. Protams, puņķi un asaras, un nekādas runas par tālāku sadarbošanos. Mammai nācās ļooooti ilgi pierunāt (uzgaidāmajā telpā), piesolot visus iespējamos un neiespējamos labumus, kamēr pēc 2 vai 3 stundām biju ar mieru riskēt, un viss izdevās. Kā vēlāk atcerējās mamma, viņai bijis diezgan skaidrs, ka gadījumā, ja man atļaus tagad iet mājās, nākamreiz mani tur ievilināt neizdosies.

Paliela, adekvāti runājama bērna uzvedībai pie daktera un pavisam maza bērniņa tieksmei noplūkt augam lapu nav pilnīgi nekāda sakara. Zināmā vecumā ir dabiski, ka bērns visu grib paķert, aptaustīt un iebāzt mutē. Tāpēc vecākiem ir bērns jāpieskata un pašiem jāuzņemas atbildība. Ne tikai indīgi, augi vien, viekalos u.c. publiskās vietās ir gana daudz visa kā, ko var netīšām pagrābt un norīt, aizrīties, saindēties utt utjp bērns, ja netiek pieskatīts.

Interesani, kā bērns 1-2-3 gdu vecumā varētu mācēt uzvesties pie zobārsta, ja tur tiek aizvests pirmo reizi? Tas, ka šāda vecuma bērns baidās, kliedz, ja saskaras ar kaut ko nepatīkamu un sliktas asociācijas raisošu, ir dabiska aizsargreakcija bailīgiem vai trauksmainiem jūtīgiem bērniem. Manuprāt, par to gan ir nejēdzīgi nosodīt vecākus un vēl jo vairāk - bērnus.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Cucamonga

S.Dzeina
Interesanti, ko 1 un pat 2 gadu vecumā bērnam darīt pie zobārsta? Tas ir-ļaujiet man apskatīt viņa vecākus, ko nodarījuši bērna mutei!

He-he-he

Es esmu piedzīvojusi kaunu pie ārsta, bērna dēļ, un ko? Esmu arī daudz lepnuma un prieka viņas dēļ piedzīvojusi. Paldies Dievam, mums ceļā, pārsvarā trāpījušies labi ārsti, kas izprot situāciju, kad atvainojos, pasmaidīja un teica, ka viss ir kārtībā, tā ir ikdiena un nekas unikāls. Tāpēc mani nekad netraucē citu bērni, viņu niķi, skaļums, izsauc vien līdzjūtību, pret viņu vecākiem. Nebūšu tā tante, kas rādīs ar pirkstu, komentēs un šausmināsies. Tādus patiesi neaudzinātus, kuru vecākiem viss viens, esmu satikusi ļoti maz savā dzīvē. Tad jau es arī varu salīdzināt un šausmināties, kā citu bērniem var neveikties mācības, jo mans taču ir teicamnieks! Katram ir savi pusi un mīnusi, neviens nav ideāls. Arī pati baidījos no ārstiem, daudz raudāju bērnībā. Zinu pieaugušos, kam aiziet pie zobārsta ir ļoti grūti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577