Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stulbums laikam ir neizmērojams

pece

Hiāra

AuraAura
Ārstam nav jānodarbojas ar bērna audzināšanu.

Bērni,kas kašķējas(nav runa par slimību vai sāpēm) manī izsauc riebumu pret vecākiem, jo viņi ir tik tizli,ka nespēj tikt halā ar savu bērnu.

. Arī pati baidījos no ārstiem

Bailes ir visiem, bet ir jādara! Ja Tavam bērnam ir cauri zobi 2-3. gadu vecumā, tas nozīmē,ka neesi sekojusi tiem līdz!

Stulbums tiešām ir neizmērojams.

Hiāra

AuraAura
Pilnīgi piekrītu. Pēteris Kļava saka to pašu.

Lusesita

Neatradu, cik vecs tad bijis šis bērns, kurš norāva dīfenbahijas lapu.

Kāds var pateikt, lūdzu?

Hiāra
Gan jau par tādām kā jūs ar Ibicu, Kļavam arī būtu, ko pateikt, ārste un kas tur bija, skolotāja? Inteliģence taču itkā, bet tirgus sieva tā neizrunājas kā jūs, bravo.

Papildināts 27.03.2021 09:46:

Uz poda uzlīmēt brīdinošu etiķeti, vai novietot atsevišķā, bērniem nepieejamā plauktā, būtu tikai normāli, nekas sarežģīts, domāju to var sakārtot.

Mani bērni līdz 3 gadu vecumam končas un tādus cukurotus veikala saldumus nedabūja vispār. Košļenes utml vispār nepazīst (jaunākie). Vienam neviena cauruma, otram 3 gados tomēr caurums bija, trešajam piena kariess no krūtsbarošanas (piena maisījumu neesmam lietojuši kā sugu), kad narkozē nācās labot 7 zobus. Teica, ka līdz zobu maiņai zobi neizdzīvos, bet kā beidzām nakts barošanas, tā apstājās kariesa veidošanās. Šobrīd 8 gados bija atjaunojoša plombe vienam no labotajiem zobiem un viss. Un tie ir vienā ģimenē ar vienādiem paradumiem. Tā ka es nepārmestu un nebrīnītos.

Ā un lai gan mani bērni oie zobārsta neārdās, mani tas neapkaunotu. Es pat neiedomājos, ka tas kaut kadā mērā būtu saistīts ar mani. Tā tak viņu uzvedība.

Papildināts 27.03.2021 10:12:

Ā un man pašai pirmā plombe 30 gados.

Vispār šajā tēmā ir vienā rasolā – neaudzināti un/vai neizglītoti bērni/vecāki, ierobežotas prāta spējas, vide, kas nav pielāgota atbilstoša vecuma bērniem, slikta bērna pieskatīšana un vienkārši – nelaimes gadījums jeb liktenīga neveiksme.

Tāpēc strīdēties ir bezjēdzīgi!

Par zobu kariesu – lielā mērā to nosaka ģenētika un individuālā cilvēka siekalu formula, cilvēka higiēnas paradumi tikai veicina vai mazina šo faktoru ietekmi. Tāpēc vienam būs “zirga” zobi vispār bez to tīrīšanas, citam caurums cauruma galā. Saldumu nekontrolēta ēšana, protams, veicina kariesa veidošanos, bet kategoriskā formā kaunināt vecākus par katru bērna zobu caurumu ir nedaudz neprofesionāli. Jocīgi to dzirdēt no ārsta.

Un vēl - man arī ir daži klienti, kas riebjas, un es ar viņiem vienkārši nestrādāju, nevis .iršu Cālī!

Pēdējās izmaiņas: Skudra73, 27.03.2021 10:44.

Pie bērna vešanas pie zobārsta ir drusku jāpiestrādā, lai šis process būtu veiksmīgs. Mēs sākām, kad puikam bija 3 gadi un, par laimi, uz to brīdi viss ar zobiem labi. Pirmkārt ievācu ziņas par zobārstiem (jā, jā, tajā pat Stabu ielas poliklīnikā, par ko daudzi šausminās), atradu sakarīgu. Puikam tajā laikā ļoti patika kaut kur iet ciemos un nest puķītes. Ok, devāmies "ciemos" pie zobārsttantes (ar puķītēm, protams). Pēc vizītes jauna atrakcija - grāmatveikala apmeklējums ar unikālu iespēju pašam izvēlēties sev grāmatiņu (citreiz jābūt mierā ar to, ko nu mamma nopērk, īpaši pa veikaliem mazo nevadāju). Tā nu zobārsta apmeklējumi mums kļuva par gaidītu izklaidi, kas noritēja gludi pat tad, kad jau bija kas zobos labojams.

Uz poda uzlīmēt brīdinošu etiķeti, vai novietot atsevišķā, bērniem nepieejamā plauktā, būtu tikai normāli, nekas sarežģīts, domāju to var sakārtot.
Ņemot vērā, ka būvniecības un dārzkopības bodēs ir daudz bērniem nepiemērotu lietu, kuras var apēst, sagriezties, saindēties, vajadzētu ierosināt šajos veikalos atļaut ieiet tikai no 14+ vai 16+

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Vispār jau nav gan īpaši daudz bīstamu lietu būvmateriālu veikalos. Ok, ar zāles pļāvēju varbūt var nogriezt pirkstu, bet tad ir ļoti jāpiepūlas.

un likumdošana paredz bīstamām vielām lietot konkrētus simbolus etiķetēs. Un ne dēļ bērniem, kas apēd visu, ko redz, bet dēļ pircējiem, kas uzdāvina bērnu vecākiem skaistu puķi, negooglējot par to neko sīkāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417577