Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola 6-gadniekam

Fairview

Fairview

Mana janvara beibe, kurai faktiski paliks 7 gadi nakamaa janvaarii ir gatava skolai, to atzist gan bernudarzs, gan gimenes arsts, gan ari mes-vecaki. Turet vel vienu gadu bernudarza bus pilniga degradacija un mes jau maaajaas apgusim 1. klases vielu, ierodoties skola veidosies sajuta, ka viss ir pa vieglu, ko ljoti negribas.

Esmu no Purvciema, bet gatava vadat arii taalaak (Plavnieki, Centrs, Jugla utml), lai tikai ir vietas 1.klase.

Vai Jus zinat skolu, kur ir jega pieteikt un kur var realistiski tikt uz 1 klasi? Rspektivi, kura skola ir vietas ari 6-gadniekiem?

Esmu pieteikusi 64., 84., 85. skola, bet ceriba nav liela.

Paldies!

Fairview
par 64. vsk noteikti nebus - tur 7gadnieki netiek visi ieksa. Sis bija viens no no iemseliem kadel mana februara beigu meitene ies ar 7,5 nevis 6,5, jo gribam tiesi to skolu.

Zinu ka Adazos uznem visus pieteiktie un ver pat 6. klases vala - bet man liekas ka jabut deklaretam Adazos.

Kada mazakumtautibu skola? Tajas, cik dzirdets, nesanak sakomplektet 1. klases

Skarbi likt 6gadniekam mācīties Zoom. Nekas nākošgad nemainīsies, tāpat turpinās ar attalinātajām mācībām.

Fairview

Fausts
Arii mana merka skola ir 64., bet zinu, ka tik ar 6 gadiem tur nevarees, jo ir jau 300 berni pietiekusies! Trakums, laikam visa shi Daugavas puse grib iet tur

Aadazhi ir pataalu vadaat diemzheel, bet mazaakumtautiibu pat vareetu meeginat Paldies!

Man atkal liekas, ka bernam ir grutak skola, kur nevar verot skaidroto vielu, maajaas zoom var dzirdeet kas notiek un paliidzeet apgut. Jau tagad maacamies latvieshu valodu (rakstiit), matemaatiku (rekinat) un lasiit. Pirmajaa klasee jau daudz kas dizhi vairaak nav, bet ir vecaakam iespeeja pasham pasekot lidzi tam kaa lasa uzdoto uzdevumu/kaa izprot un kaa koncentree uzmaniibu.

Fairview
Ja krievu valoda ir viena no ģimenē lietotām valodām, tad var domāt par arī mazākumtautību skolu. Ja nav.... nu tad kāda mārrutka pēc?

Fairview

Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolā domāju, ka vieta būs, jo tagad mazās klases atsevišķā ēkā. Vienīgi vai gribēsies vadāt? Ar auto no Purvciema nav tālu. Ar sabiedrisko gan nezinu, vai būs izdevīgi.

ačuks

maajaas zoom var dzirdeet kas notiek un paliidzeet apgut. Jau tagad maacamies latvieshu valodu (rakstiit), matemaatiku (rekinat) un lasiit. Pirmajaa klasee jau daudz kas dizhi vairaak nav

Manuprāt, arī pirmajā klasē visas stundas nav zoom. Vismaz lielajiem ir atļautas 3 mācību stundas dienā. Un neatkarīgi no mācībām skolā vai mājās - 1.klasē svarīgi ir nevis mācīties lasīt, bet mācēt visu izlasīt un saprast. Atceros, ka mums dabaszinību skolotāja sūdzējās, ka bērni neprot izlasīt un saprast, kas jādara dabaszinībās.

Fairview
ja vien nav brīnumbērns ar attīstītu atbildības sajūtu un patstāvību, vēlreiz padomātu.

mana arī janvāra beigu bērns - bija gatava skolai - BET klasiskajai skolai. Šogad "mācās" 1.klasē - tagad nožēloju, ka palaidu ātrāk. Man nav iespēju nestrādāt un mācīt bērnu mājās. Kurš zina, kā būs nākamgad.

Fairview

any
Brinumberns protams nav, bet es shogad septembri esmu dekreta un vareshu palidzet ar maciibam labaak, kaa naakamgad, kad jau bushu atgriezusies darba un bus viens veel mazaaks uzmaniibas kamols.

Vabolīte
Paldies, shis vareetu dereet, jo plaanoju vadaat noteikti.

ačuks
Jaa, tieshi pie teksta uzdevumu lasiishanas un risinaashanas straadaajam, jo man tas arii liekas viens nosvariigaakajiem aspektiem - siikie uzreiz lec dariit, nepaskatoties, kas prasiits....veel jau visa vasara prieksha lasit un atstastit lasit un risinat.....lasit un cerams iet skola septembri.

Varbut ir kaada vieta kur var apskatit skolu rindas tapat kaa bernu daarzu rindas? Es neatradu...

Padomājiet gan vai šī brīža situācija laist 6 gadnieku skolā gan jau nākamgad tas pats būs 7 grūti majmacibas es gan nekur nelaistu neko tāpat nenokavēs lai izbauda bērnību

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417617