Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola 6-gadniekam

Fairview

Noteikti neiesaku, jo bērns varbūt ir gudrs, bet emocionālajā briedumā tomēr atpaliks no pārējiem. Tas var ietekmēt pašapziņu visā dzīves garumā. Būt vecākajam klasē ir milzu priekšrocība. Skola jau nav tikai mācības un priekšmeti, daudz vairāk tā ir vieta, kur socializējas, apgūst saskarsmi. Un jaunākajām būt nekad nav priekšrocība. Īpaši mazajās klasēs to jūt. Nemaz nerunāsim par covid un ar to saistītajām problēmām.


Diemžēl jebkurā Rīgas skolā, 6gadnieks būs rindas pašā apakšā. Un neskatoties ne uz vienu no prioritātēm - mikrorajons, māsa/brālis. Jo priekšroka ir tiem, kuriem kalendārajā gadā paliek 7 gadi. Tāpēc janvāra bērni paliek apakšā. Protams, ir skolas, kurās tiek iekšā arī 6gadnieki.

kaspers

Manējai gan dz.d.aprīļa beigās, bet tāpat apsvērām iespēju laist uz skolu jau šogad. Tomēr pārdomājām, cik dzirdēts, tas "atspēlējas" vēlākos gados, ap 5.klasi. Tā kā, visticamāk, startēs uz brāļu skolu ar mūzikas novirzienu, tad lai apgūst pamatus vēl bd, galva viegla, skolā vairāk varēs pievērsties mūzikas priekšmetiem (ja būs lemts).

Pumpura pamatskolu, nez, neieteiktu...māsas vecākais puika tur mācās, kontingents...


Sūtīt uz skolu pēc gada !


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417617