IVF, ICSI, IUI censones (03/2021-04/2021) pt.5

picka

Slēdza picka: "Lapu limits".
Citronins82

Rasita
Es jùtos ok no viñàm.Es dzeru 4 tabletes uzreiz no rìta vienà laikà

Papildināts 29.03.2021 20:07:

Nekàdas blakus paràdìbas

deivons

SunnyMood

Ieteiktu tev tāpat paralēli stāties rindā.

Mani novembrī ielika rindā arī domāju būs ilgi iešu pa savu naudu, bet tad starpā bija visādas analīzes utt un tulīt jau viņa pienāks.

Rasita

Man bija galvassāpes.

SunnyMood
Nezinu vai klīniku mājaslapās ir medikamentu izmaksas, tie ir jāpērk pašam atsevišķi, ja ej par savu naudu. Man tie bija ap 1000€ tikai par medikamentiem, bet var būt krietni vairāk.

deivons
Kādas papildus analīzes varētu vēl būt,izņemot to jūru ko jau esam nodevuši?

Papildināts 29.03.2021 20:23:

Mezameitene
Norādīts,ka papildus medikamenti,kas norādītajā summā nav iekļauti.Bet tie jau katram gadījumam būs atšķirīgi.Cerams;ka vizītes laikā būs kāda +/- skaidrība,cik mūsu gadījumā tas izmaksās.

LizzyV

Rasita
Šobrīd lietoju tieši tādās devās estrofem jau nedëlu (gatavojoties transferam) viss labi, nekādu blakus parādību īsti nav

Ssirsninj

MazaLaukuPele
Man pa šo visu laiku aizgājuši apmēram ap 11 tūkst.

Sieviņa

deivons

SunnyMood

Kad nomainīju klīniku tad lika taisīt kariotipu, histero, asinsanalizes (paņēma man 11 stobriņus ar asinīm uzreiz uz visu ko), krūšu usg. Vīram padziļinātā spermogramma, kariotips, hormoni, pilnā asinsaina. Tagad pati laikam vēl uzstāšu uz mikrobiomu.

Bet nu man neko neatklāja....vīram jāpaceļ testosterons un diētu jāievēro. Es vēl izlēmu uz akupunktūru pastaigāt.

Paldies meitenes par atbilēm!

deivons
Man ir dēls no 1.laulības.Doka uzreiz pateica,ka vaina nav manī.Bet tā kā es uzstāju uz papildus izmeklējumiem,visu pa max uztaisīja,bet kariotipu un mikrobiomu gan nē.Būs to arī jāprasa,lai uztaisa.

SunnyMood

Mums aizgāja ap 15k Eur 6 mēnešu laikā, neskaitot dārgu vitamīnu ilgstošu lietošanu līdz tam plus n-tās analīzes Gulbī. Precīzi pat skaitīt negribas, lai galīgi nošauties negribētos Vnk tik aizmiedzam acis un maksā, maksā un maksā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417727